• КРАЙ НА МАЧА - ТРУДНА ПОБЕДА ЗА ФРАНЦИЯ НАД АВСТРАЛИЯ С 2:1.

• Пет минути добавено време на мача.

90'
  • Най-младият футболист на Мондиала Даниел Арзани, на 19 години, смени Роби Крус в състава на Австралия.

84'
  • ГОЛ ЗА ФРАНЦИЯ - 2:1. Погба с помощта на рикошет от австралийски защитник топката намери напречната греда и тупна зад голлинията. Записаха гола на името на Погба, а не автогол.

81'
  • Матюиди смени Толисо в състава на Франция.

80'
  • Корантен Толисо получи жълт картон.

76'
  • Рогич напуска, Ървайн ще играе за Австралия до края.

71'
  • Набил Фекир смени Усман Дембеле при французите.

70'
  • Оливие Жиру сменя Антоан Гризман в състава на Франция.

69'
  • АВСТРАЛИЯ ИЗРАВНИ ОТ ДУЗПА - 1:1. Миле Йединак е безпоглешен от бялата точка. А дузпата бе безспорна.

62'
  • Дузпа за Австралия сега. За игра с ръка на Умтити!

61'
  • ГОЛ ЗА ФРАНЦИЯ - 1:0. След намесата на ВАР и изпълнението на дузпата от Антоан Гризман "петлите" поведоха.

58'
  • Джошуа Рисдън получи жълт картон.

56'
  • След прегледа на ситуацията реферът Андрес Куня посочи бялата точка - дузпа за Франция.

56'
  • Гризман се строполи в пеналта на Австралия, но съдийски сигнал не последва. Сега обаче ще има намеса на ВАР.

55'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ.

45+2'
  • Добра атака за Австралия, ударът на Азиз Бехич минава встрани от вратата.

45+2'
  • Австралийците успяха да вкарат мача в спокойно русло, което е абсолютно по вкуса им.

41'
  • Удар на Ернандес, който бе избит в корнер за Франция.

34'
  • Първа голяма възможност за "кенгурата". След фаул встрани от вратата, Толисо за малко не си отбеляза автогол. Лорис изби в корнер.

18'
  • Първи жълт картон - за Матю Леки от Австралия.

13'
  • Нов фаул в полза на Франция. След изпълнението на Мбапе, Гризман отклони леко, но в ръцете на Райън.

9'
  • Изстрел на Гризман от средна дистанция, Райън улови.

7'
  • Фаул в полза на Франция. Погба стреля право в ръцете на Райън.

5'
  • Първа опасност в мача. Мбапе нахлу отдясно, шутира, но Матю Райън изби в корнер.