FT

0 : 2

• 36’ Давиде Мариани
  • 51’ Паулиньо
  • КРАЙ НА МАЧА! Левски постигна страхотна победа при гостуването си на Ружомберок в Словакия. "Сините" грабнаха крайния успех с 2:0 и така очакват реванша идния четвъртък в далеч по-голямо спокойствие.

90+3'
  • Трета и последна смяна за Левски - излиза Станислав Иванов, влиза Илия Димитров.

90+2'
  • Втора смяна за Левски - излиза Давиде Мариани, а на негово място влиза Франко Мазурек.

90'
  • Първа смяна за Левски - излиза направилият много силен мач Илия Юруков, а на негово място влиза новото попълнение Здравко Димитров.

88'
  • Жълт картон за Ондрей Новотни след циничен шпагат в краката на Нуно Рейш.

87'
  • Грандиозен шанс се откри за Ружомберок пет минути преди края. Резервата Ондрей Новотни върна топката за другата резерва - Филип Хашек. Янис Каргас изпусна противника, а Хашек стреля отблизо, но толкова неточно, че топката отлетя в трибуните на стадиона в Ружомберок.

85'
  • Капитанът на Ружомберок Ян Масло понечи да изчиства топката, а тя се отби в крака на Паулиньо. За късмет на домакините силата ѝ бе прекалено слаба и Крайчирик улови.

83'
  • Левски можеше да реши всичко в края на второто полувреме, но удар на Давиде Мариани бе блокиран от Крайчирик. Швейцарският халф на "сините" бе видян вдясно след скоростно нападение и стреля добре, но стражът на Ружомберок с тяло парира топката.

81'
  • Трета и последна смяна за Ружомберок - излиза Стефан Герец, влиза Ондрей Новотни.

79'
  • Идейно нападение на Ружомберок през средата на терена, но пасът на Косе към Герец бе доста дълъг и Миятович улови.

79'
  • Втора смяна за Ружомберок - излиза Такач, влиза Марек Зигмунд.

68'
  • Гол на Левски бе отменен, след като Станислав Иванов бе изведен срещу вратаря на Ружомберок и пласира топката във вратата му, но страничният-съдия вдигна флага си за засада.

62'
  • Смяна за Ружомберок - Излиза Адам Бренкус, влиза Филип Хашек.

59'
  • Жълт картон за Живко Миланов - по този начин всички в защитата на Левски са с официални предупреждения.

58'
  • Жълт картон за Паулиньо след реализирането на попадението от негова страна.

52'
  • ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ! Българският тим отбеляза втори гол в първия мач с Ружомберок. Домакините изпълниха свободен удар, а Станислав Иванов пусна през средата за вече тичащия Паулиньо. Матей Чурма допусна ужасяваща грешка, след като не изчисти топката, а се подхлъзна след центъра и така бразилецът напредна към вратата на Крайчирик. Паулиньо финтира елегантно стража на Ружомберок и с удар с десния крак матира за втори път словаците - 2:0.

51'
  • Жълт картон за Нуно Рейш - по този начин трима от четиримата в защитната линия на Левски вече са с официално предупреждение.

50'
  • Край на първата част! Левски води на Ружомберок с 1:0 след първите 45 минути.

45+3'
  • Жълт картон за Иван Горанов за нарушение след централната линия на терена.

45+1'
  • Изключителен шанс за Левски се откри в 45-ата минута. Паулиньо елиминира съпротивата отляво на Ян Масло и проби навътре. Топката се дотъркаля към Хали Тиам, а халфът на „сините” отправи мощен изстрел, но за негово нещастие – неточен.

45'
  • Футболист на Ружомберок отправи топовен изстрел от дистанция, а Мартин Райнов си сложи главата на пътя на топката. Тя се удари зловещо в главата на халфа на "сините", който се строполи мигновено на земята. Медицинският щаб на Левски влезе да му окаже лекарска помощ, а Райнов се изправи след по-малко от минута.

40'
  • Бранителят на Левски Янис Каргас си изкара жълт картон за нарушение в "синята" половина на терена.

39'
  • ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ! Левски поведе в резултата с изключително красив гол. Капитанът Живко Миланов центрира топката отдясно, а тя отиде в непокрития Давиде Мариани. Швейцарецът отскочи и с параболичен удар изненада излезлия Иван Крайчирик!

36'
  • Първи жълт картон в мача - той е за Далибор Такач, който влезе остро в краката на Илия Юруков в средата на терена край тъчлинията.

35'
  • Удар от далечна дистанция на Адам Бренкус бе спасен от Милан Миятович. Топката тупна току пред плонжа на черногорския вратар на Левски, който все пак реагира умело и спаси.

31'
  • Нарушение в средата на терена, извършено от Иван Горанов срещу Матей Чурма. Футболистът на Ружомберок трябваше да получи лекарска помощ.

29'
  • Паулиньо овладя в средата на терена и пусна пас по земя за Станислав Иванов. Бе маркирана засада, която в крайна сметка остана доста спорна, а офанзивният футболист на Левски излизаше сам срещу вратаря Иван Крайчирик.

26'
  • Далечен и мощен шут от Давиде Мариани. Швейцарецът имаше пространство, но топката бе отклонена от крак на бранител на Ружомберок. Към нея притича Мартин Райнов, който пристисна съперников футболист, който изкара топката в странично хвърляне.

21'
  • Наставникът на Левски - Петър Хубчев, е видимо разгневен на играта, представяна от своите футболисти и побърза да им извика, че е нужно да се влиза по-остро в единоборствата.

17'
  • Гол за Ружомберок бе отменен. Футболистите на домакините създадоха нападение отляво, а топката бе центрирана по земя от Петер Гал-Андрежли. Той пусна по земя за Далибор Такач, който остана на празна врата и отбеляза, но за щастие на Левски страничният-съдия вдигна своя флаг за засада.

14'
  • Първи удар в мача и той е на сметката на Ружомберок. Нападателят Стефан Герец бе намерен с центриране отляво, след като Иван Горанов не попречи на пътя на топката, но ударът с глава на нападателя на Ружомберок стреля встрани.

13'
  • В шестата минута Левски създаде много хубава атака отдясно. Младият атакуващ футболист на „сините” Станислав Иванов тръгна остро по фланга, а Иванов влезе в наказателното поле. Юношата на Левски се замота и не подаде „навътре” и топката излезе аут.

6'
  • Първите пет минути в хода на дуела бяха на сметката на Ружомберок. Словаците натиснаха "сините", но до сериозен удар посока вратата на Милан Миятович не се стигна.

5'
  • Начало на второто полувреме между Ружомберок и Левски.

1'
  • Начало на европейските мачове на Левски за сезон 2019/20! Вече се играе Ружомберок - Левски!