• Край на мача! Левски отпада след втора загуба от Хайдук, сега с 1:2.

• Контра на Хайдук, ударът на Саид лети в аут.

89'
  • Последна смяна в мача. Излезе Анте Ерцег, влезе Ахмед Саид.

87'
  • Хайдук поведе с 2:1. Анте Ерцег с далечен удар от границата на наказателното поле в далечния ъгъл на вратаря подсигури класирането на тима си.

86'
  • Втора смяна и за Хайдук. Излезе Бари Хамза, влезе Звонимир Кожул.

84'
  • Последна смяна за Левски. Излезе Нелуц Рошу, влезе Алекс Боримиров.

83'
  • Удар на Адениджи от границата на наказателното поле, но вратарят улови.

82'
  • Всичко свърши за Левски. Франк Охандза изравни, като макар и след рикошет успя да преодолее Митрев за 1:1.

80'
  • Първа смяна за Хайдук. Излезе Никола Влашич, влезе Франк Охандза.

78'
  • Левски поведе!!! Милош Цветкович центрира перфектно от десния фланг, Серджиу Буш беше изпуснат в наказателното поле и стреля с глава, а токата влезе неспасяемо в мрежата - 1:0!

69'
  • Какъв невероятен пропуск за Хайдук! Поредната грешка в защита на "сините" позволи на Анте Ерцег да излезе сам срещу Митрев, но вратарят пак геройски изби.

68'
  • Опасно центриране от корнер на Жорди Гомес, но вратарят на Хайдук се намеси.

65'
  • Най-после хубава атака на Левски, Милош Цветкович центрира от десния фланг, Серджиу Буш на далечната греда игра слабо с глава.

63'
  • Нова опасност пред вратата на Левски, пробивът на Тудор беше избит от Иван Горанов в корнер.

61'
  • Жълт картон за Борха Лопес.

61'
  • Шут от дистанция на Роман Прохазка, но топката лети в аут.

58'
  • Още една смяна в Левски. Излезе най-слабият Франсис Нар, влезе Серджиу Буш.

57'
  • Този мач можете да гледате от 20:00 часа директно в ефира на DIEMA SPORT, както и онлайн на нашата платформа GONG PLAY. За вас ще го следим минута по минута на GONG.BG, а ще можете да го слушате и в ефира на Дарик радио.

• Пореден невероятен пропуск на Хайдук. Анте Ерцег се озова на стрелкова позиция и стреля точно, но Марко Футач отклони топката пред голлинията и спря летежа ѝ. В крайна сметка унгарецът се озова в засада и опасността приключи.

50'
  • Пореден изстрел към вратата на Левски след грешка на защитата, отправи го Анте Ерцег. Божидар Митрев обаче пак сигурно улови.

49'
  • Първа смяна в мача. Излезе Васил Панайотов, влезе Бабатунде Адениджи.

46'
  • Начало на втората част на мача!

46'
  • Край на първата част на мача. Левски може да е доволен, че не получи гол.

45+3'
  • Поредна опасност пред вратата на Левски. Фран Тудор надбяга защитата и се озова сам срещу Митрев, но ударът му беше избит от вратаря в корнер.

45+3'
  • Две минути продължение на първата част.

45+1'
  • Удар от границата на наказателното поле на Анте Ерцег, но Митрев изби в корнер.

40'
  • Пак опасност пред вратата на Митрев и пак от Ерцег. Неговият изстрел беше избит в корнер от Яблонски.

38'
  • Удар на Нелуц Рошу от огромна дистанция, но топката отиде в аут.

37'
  • Поредна опасност пред вратата на Левски. След рикошет при удар на Марко Футач топката отиваше към Ерцег на празна врата, но Божидар Митрев се хвърли геройски и изби.

34'
  • Много опасна контра за Хайдук. Анте Ерцег беше изведен на скорост, елиминира Давид Яблонски и стреля, но твърде неточно в аут.

33'
  • Пореден шанс за Хайдук! Йосип Радошевич стреля опасно от прекия свободен удар встрани от наказателното поле, но Митрев изби в корнер влизащата под гредата му топка.

29'
  • Жълт картон за Милош Цветкович за задържане пред наказателното поле на Левски.

29'
  • Нов страхотен пропуск за Хайдук. Марко Футач се озова сам срещу вратаря, но в последния момент ударът му беше избит от Милош Цветкович. Топката е в корнер.

26'
  • Най-чистото положение в мача досега. След корнера топката беше изчистена от Яблонски, но след поредица рикошети стигна до Бари Хамза на 20 метра от вратата. Неговият удар рикошира в защитник и мина на сантиметри встрани от вратата.

25'
  • Опасна атака за Хайдук, последва центриране към Марко Футач, но Давид Яблонски изчисти в корнер.

24'
  • Страхотен шанс за Левски! Роман Прохазка центрира остро от пряк свободен удар, Давид Яблонски и Жорди Гомес връхлетяха на сантиметри пред голлинията, но не можаха да засекат топката. След тази ситуация вратарят на Хайдук се пльосна на земята и всичко се размина.

20'
  • Марко Футач се прояви много подло. Унгарецът задържа за фланелката Давид Яблонски и поиска после чехът да бъде изгонен, имитирайки, че е ударен в лицето. Реферът обаче не му се хвана и показа нарушение в полза на Левски.

19'
  • Опасност и в полза на Хайдук. След продължителна атака по десния фланг на атаката хърватите стигнаха до наказателното поле и от неговата граница Бари Хамза стреля мощно, но топката се отклони в тялото на Милош Цветкович.

15'
  • Първи удар към едната от двете врати. Иван Горанов центрира добре в наказателното поле, където Жорди Гомес засече с глава, но топката мина на сантиметри встрани от вратата.

12'
  • Хубаво центриране на Иван Горанов, но в последния момент вратарят на Хайдук изби пред главата на Мапуку.

10'
  • Опасно центриране от левия фланг на Франсис Нар към далечната греда, но Мапуку не можа да засече.

8'
  • Опасност и в полза на Левски. Мапуку нахлу в наказателното поле и потърси Франсис Нар, но защитата на Хайдук изби в корнер.

5'
  • Първа опасна атака в мача, тя беше за Хайдук. Центрирането в наказателното поле беше избито от Димитър Пиргов.