• Край на двубоя.

90+2'
  • Една минута е добавеното време на срещата.

90+1'
  • Кикарин стреля към Гьорев, но той изби кълбото в корнер. След изпълнението му Витанов стреля встрани от вратата.

90'
  • Кикарин стреля към вратата на Рилецо, но отбраната на гостите се справи със ситуацията.

88'
  • Корнер за ЦСКА. След центрирането Гьорев се справи със ситуацията.

86'
  • Ловков от състава на Рилски спортист има проблеми, а смените в състава на гостите са извършени. Все пак той продължи играта.

83'
  • Александър Александров се разписа в следващата атака за "червените" и направи резултата 5:2.

80'
  • Васил Киров се разписа от дузпа за Рилски спортист.

79'
  • Хазуров се затвори и не успя да се разпише във вратата на Рилски спортист.

76'
  • Нарушение на Головодов срещу Ръсовски и последва пряк свободен удар за Рилецо.

76'
  • Опасна атака за ЦСКА, но в крайна сметка пети гол не падна.

75'
  • Айкут Рамадан стреля опасно към вратата на Рилски спортист, но не сполучи да отбележи попадение.

69'
  • Николай Дичев замени Ангел Грънчов в състава на ЦСКА, която е и последната смяна за "червените" в двубоя.

66'
  • Последна смяна и в състава на Рилски спортист.

63'
  • Нова смяна в ЦСКА. Станислав Маламов влезе на мястото на Борис Галчев.

61'
  • Четвърти гол за ЦСКА. Борис Галчев се разписа във вратата на Гьорев.

58'
  • Галчев с глава прати топката в аут

56'
  • Галчев фаулира Спас Спасов и последва свободен удар за Рилски спортист.

54'
  • Първа смяна в състава на ЦСКА. Самир Аясс излиза, влиза Айкут Рамадан.

53'
  • Ангел Грънчов се нуждае от лекарска помощ и медицинския щаб на тима е на полето.

52'
  • Райчев си поведе дълго топката и подета от него атака за ЦСКА не сполучи.

50'
  • Нова смяна в състава на Рилски спортист.

46'
  • Старт на второто полувреме.

46'
  • Край на първото полувреме. ЦСКА води с 3:1.

45+1'
  • Александров стреля над напречната греда

45'
  • Костадин Хазуров нацели страничната греда на вратата на Гьорев.

42'
  • Головодов центрира към Хазуров, но играчът на ЦСКА не сполучи.

42'
  • Мариян Ловков се разписа във вратата на Господинов, след отлична асистенция на Спас Спасов.

37'
  • Хазуров стреля опасно към вратата на самоковци, но бранител се намеси и топката излезе в корнер.

32'
  • Спас Спасов стреля добре по посока вратата на Господинов, но вратарят на ЦСКА се справи със ситуацията.

26'
  • Павел Головодов от няколко метра се разписа за трети път в мрежата на Рилецо.

23'
  • Мариян Ловков пропусна най-чистото положение пред вратата на ЦСКА като от чиста позиция прати топката в аут.

22'
  • Малко не достигна на Головодов да стигне до топката и да я оплете за трети път в мрежата на Гьорев.

20'
  • Галчев стреля опасно към вратата на Гьорев, но бранител се намеси и изчисти топката в корнер.

17'
  • Смяна в състава на Рилски спортист. Петко Петков излиза, влиза Спас Спасов.

15'
  • Нов гол за ЦСКА. Ангел Грънчов реализира красиво попадение, удвоявайки преднината на "червените"

10'
  • Гол за ЦСКА! Борис Галчев изведе в отлична позиция очи в очи Асс с вратаря на гостите Гьорев и той откри резултата.

8'
  • Корнер за ЦСКА. След изпълнението Грънчов стреля с глава неточно встрани от вратата.

7'
  • Опасна атака за Рилски спортист, но футболист на самоковския тим извърши нарушение в атака.

6'
  • Нова опасност пред вратата на гостите, но отново те се справиха със ситуацията.