• Край на мача! Ботев Враца победи Септември с 2:1.

• Последна смяна в мача. Излиза Валери Домовчийски, влиза Михаил Милчев.

90+3'
  • Борис Галчев бележи от дузпата и Септември намали на 1:2.

90+2'
  • Дузпа за Септември! Тя беше дадена за нарушение на вратаря Красимир Костов срещу Александру Бенга.

90+1'
  • Смяна в Ботев Враца. Излиза Емил Стоев, влиза Георги Вълчев.

87'
  • Безопасно центриране от пряк свободен удар на Борис Галчев.

85'
  • Жълт картон и за Александру Бенга от Септември.

79'
  • Още една смяна, последна за Септември. Излиза Васил Добрев, влиза Владимир Николов.

76'
  • Страхотна комбинация за втория гол на Ботев Враца! Ивайло Михайлов намери с перфектен пас Емил Стоев, който намери около точката на дузпата Петър Атанасов. Той с премерен удар мушна топката покрай плонжа на вратаря.

75'
  • Нов шанс за Септември и пак пред Крис Гади, но удрът му от близка дистанция беше слаб и Красимир Костов улови.

73'
  • Втора смяна за Септември. Излиза Асен Чандъров, влиза Иван Тилев.

73'
  • Жълт картон и за Венцислав Керчев за бавене на играта.

72'
  • Стрхотна възможност за Септември. Крис Гади получи далечен пас зад защитата и елиминира Венци Керчев, за да илезе сам срещу вратаря. Но фалцовият му удар излезе в аут.

72'
  • Първи жълт картон в мача. Той е за Спас Георгиев за забавяне на играта.

69'
  • Опасно центриране от корнер пред вратата на Ботев Враца, но защитата на гостите се справи.

66'
  • Най-чистото положение след почивката. Александър Георгиев от Септември направи страхотен пробив отляво и центрира във вратарското поле за Крис Гади. Ударът му обаче беше избит от Керчев в корнер.

57'
  • Спорна ситуация в мача. Центриране във вратарското поле на Ботев Враца, при което Крис Гади опита да играе с топката, но Венци Керчев му попречи. Останаха съмнения, че защитникът на гостите задържа опонента си.

49'
  • Първа смяна и за Септември. Излиза Мирослав Будинов, влиза Ишмаел Байду.

46'
  • Начало на втората част на мача!

46'
  • Край на първата част на мача!

45+2'
  • Две минути продължение на първата част.

44'
  • Първа смяна в мача. Излиза тежко контузеният Даниел Гаджев, който се оплакал на лекарите, че цялата му лява страна на тялото е изтръпнала, влиза Ивайло Михайлов.

43'
  • Даниел Гаджев от състава на Ботев получава медицинска помощ след грубо влизане на съперник. Играчът е изнесен на носилка.

42'
  • Нова бърза атака на Ботев Враца завърши с пореден изстрел към вратата на Септември. Изпълнението на Емил Стоев обаче беше неточно.

37'
  • Много опасно изпълнение на Борис Галчев от пряк свободен удар, но топката прелетя с малко над вратата. Оказа се, че е имало и рикошет в стената.

35'
  • Незачетен гол на Септември. Фабиано Алвеш с прекрасен пас намери Мирослав Будинов зад защитата, който стреля в мрежата. Нападателят обаче беше в засада и съвсем логично попадението не беше зачетено.

34'
  • Удар на Валери Домовчийски от над 30 метра, топката обаче лети малко над вратата.

27'
  • Най-чистото положение за Септември. Здравко Димитров центрира за Мирослав Будинов в наказателното поле, но неговият удар с глава срещна грдата. При добавката Асен Чандъров не успя да намери вратата.

25'
  • Нова хубава атака на Ботев Враца, Спас Георгиев се озова на стрелкова позиция отдясно в наказателното поле, но ударът му мина малко над вратата.

21'
  • Страхотно центриране на Йордан Апостолов към далечната греда, но Спас Георгиев не успя да засече добре топката и я прати в аут, ез да затруднява вратаря на Септември.

16'
  • Удар на Борис Галчев от пряк свободен удар от над 30 метра, но топката се отклони в защитник на Ботев Враца.

10'
  • Пробив на Асен Чандъров в наказателното поле на Ботев, но се засуети и топката му беше избита.

8'
  • Ботев Враца поведе в резултата след куриозен автогол на Георги Стоичков. Защитникът на Септември заби неспасяемо топката в собствената си мрежа след центриране отдясно, което не би трябвало да го притесни. Далеч зад гърба му беше Валери Домовчийски, но играчът на столичани не се справи и си вкара автогол.