• Реферът Георги Кабаков изгони човек от екипа на Сашо Ангелов в щаба на Берое.

• Смяна в тима на Берое. Фирцулеску влезе в игра на мястото на Бригидо.

• Смяна в тима на Ботев Враца. Иван Колев замени Ивайло Михайлов.

86'
  • Жълт картон за Петър Атанасов от Ботев.

85'
  • Петър Атанасов падна в наказателното поле на Берое. Георги Кабаков показа жълт картон за симулация на играча на домакините.

84'
  • Изстрел на Борислав Цонев от статично положение далеч от вратата и Красимир Костов улови без проблеми.

82'
  • Жълт картон за Йордан Апостолов от Ботев Враца.

80'
  • Жълт картон за Ивайло Михайлов от Ботев Враца.

80'
  • Матеус Леони пресече центриране на Юлиан Ненов, а домакините поискаха игра с ръка на Леони.

79'
  • Смяна в тима на Ботев Враца. Даниел Генов е заменен от Петър Атанасов.

78'
  • Атака за Берое приключва с удар с глава на Борислав Цонев встрани от вратата.

76'
  • Йордан Апостолов центрира в наказателното поле на Берое, но без да се стигне до сериозна опасност.

74'
  • Жълт картон за Борислав Цонев от Берое.

73'
  • Смяна в тима на Берое. Иван Минчев е заменен от Александър Василев.

72'
  • Шанс за Ботев! Юлиян Ненов можеше да изравни резултата, преодоля Перниш, но бе спрян от Камен Хаджиев.

67'
  • Смяна в тима на Ботев Враца. Емил Стоев е заменен от Валери Домовчийски.

67'
  • Александър Цветков падна в наказателното поле, като е отсъдено нарушение в полза на Ботев Враца.

67'
  • Атака на Берое. Желев пусна към Бригидо, който комбинира с Мартин Райнов, но топката му бе отнета.

63'
  • Корнер за Ботев Враца.

61'
  • Борислав Цонев с хубав пробив в предни позиции за Берое, но защитата на домакините се справи.

60'
  • Засада на Юлиан Ненов в атака за Ботев.

56'
  • Атака за Ботев Враца. Далечно подаване към Юлиан Ненов, който стреля, но изстрелът му е блокиран и следва ъглов удар.

51'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+4'
  • Три минути добаве време на първото полувреме.

• Жълт картон за Иван Минчев от Берое.

44'
  • Засада на Валери Божинов в предни позиции за Ботев Враца.

41'
  • Принудителна смяна в тима на Берое. Вандерсон Виана е заменен от Рубен Бригидо.

35'
  • Вандерсон получи медицинска помощ след като получи контузия. След това бе изнесен на носилка и ще бъде заменен.

32'
  • Иван Бандаловски получава лекарска помощ след сблъсък със съперник.

29'
  • ГОЛ за Берое! Мартин Камбуров е точен от бялата точка за 1:0 в полза на гостите от Берое.

25'
  • Дузпа за Берое за нарушение срещу Вандерсон Виана! Съдията Георги Кабаков видя съприкосновение с Андреас Васев и отсъди дузпа. Домакините протестираха срещу решението на рефера.

23'
  • Иван Минчев прати топката към наказателното поле на Ботев Враца, но без да произлезе нищо опасно за домакините.

21'
  • Шанс за Берое! Александър Цветков стреля, ударът му бе блокиран, а и е отсъдена засада на Матеус Леони.

15'
  • Далечен изстрел на Даниел Генов, но прати топката право в ръцете на Душан Перниш.

13'
  • Валери Божинов пусна към Юлиан Ненов, който опита да намери Даниел Генов, но пасът бе пресечен.

11'
  • Засада на Мартин Камбуров в атака за Берое.

11'
  • Йордан Апостолов центира отдясно по атаката на Ботев Враца, но Душан Перниш излезе навреме и улови топката.

10'
  • Засада на Даниел Генов в атака за Ботев Враца.

6'
  • Атака за Берое. Матеус Леони обаче не успя да достигне топката и следва удар от вратата на домакините.

5'
  • Атака за домакините. Божинов опита да намери Емил Стоев, който стреля, а Перниш спасява.

4'
  • Атака за Ботев Враца, която приключва с топка в ръцете на вратаря Душан Перниш.