• Край на мача!

90+7'
  • Жълт картон за Преслав Йорданов.

90+7'
  • Гол за Славия - 5:2! Страхотна контраатака за Славия. Галин Иванов подаде към Ивайло Димитров, който остана сам срещу излезлия да го пресрещне Георги Георгиев. Нападателят стреля покрай вратаря и вкара топката във вратата му.

90+5'
  • Гол за Славия - 4:2! Костадин Ничев допусна две много груби грешки в защита и подари топката на Наско Милев, който овладя топката, преодоля Георги Георгиев и вкара в опразнената врата.

90+2'
  • Гол за Славия - 3:2! Галин Иванов центрира от корнер в наказателното поле на Пирин, където Манол Чапов изпусна Андреа Христов, който изскочи на първа греда и с глава вкара топката във вратата на Георги Георгиев.

90+1'
  • Боджадж получи жълт картон за нарушение срещу Янис Карабельов.

89'
  • Боджадж от трудна позиция се опита да вкара, но не успя.

88'
  • Гол за Пирин - 2:2! Радослав Кирилов подаде към Юлиян Попев, който центрира в наказателното поле на Славия, където Флорент Боджаджа успя да вкара топката във вратата на Стергиакис.

85'
  • Рениа е заменен от Марио Топузов.

82'
  • Тодор Траянов влезе в игра на мястото на Антон Костадинов.

77'
  • Наско Милев влезе в игра на мястото на Чунчуков.

74'
  • Ивайло Димитров пусна много добър пас към Чунчуков, който след това комбинира с Галин Иванов, но той не успя да стреля.

71'
  • Радослав Кирилов направи отличен пробив, след което центрира остро, а Стефан Велев в опита да избие топката за малко не си отбеляза автогол.

69'
  • Играта бе подновена!

65'
  • Загорчич бе нацелен с бутилка в рамото.

62'
  • Златомир Загорчич бе уцелен от трибуните и падна на терена. Треньорът на Славия получава медицинска помощ, а мачът е прекъснат.

60'
  • Феноменален гол на Галин Иванов и 2:1 за Славия! Галин Иванов премина един играч на Пирин, след което стреля от дъгата на наказателното поле на Пирин и вкара топката в горния десен ъгъл на вратата на Георги Георгиев.

59'
  • Много хубав удар на Радослав Кирилов и страхотно спасяване на Антониос Стергиакис.

56'
  • Андреа Христов извърши нарушение и получи жълт картон.

54'
  • Гол за Пирин! Конър Хендерсън реализира наказателния удар.

52'
  • Спорна дузпа за Пирин! Преслав Йорданов се свлече в наказателното поле на Славия, въпреки че нямаше съприкосновение със Стефан Велев. Допълнителния асистент съдия Християна Гутева сигнализира на главния арбитър Драгомир Драганов, че трябва да свири дузпа и той посочи бялата точка. Изключително пресилена дузпа за Пирин!

51'
  • Начало на второто полувреме!

46'
  • Край на първото полувреме!

45+3'
  • Манол Чапов центрира в наказателното поле на Славия, след което Боджадж стреля с глава, но Стергиакис спаси без проблеми.

43'
  • Манол Чапов получи жълт картон за грубо нарушение.

38'
  • Димитър Буров получи контузия и е сменен от Янис Карабельов.

37'
  • Галин Иванов пусна извеждащ пас към Иван Минчев, който вкара гол, но бе маркирана засада и попадението не бе зачетено правилно.

35'
  • Страхотен пропуск за Славия! Галин Иванов с глава подаде към Чунчуков, който преодоля Сандев, след което стреля под плонжа на Георги Георгиев, но топката премина на сантиметри встрани от десния стълб на вратата.

29'
  • Преслав Йорданов подаде към Радослав Кирилов, който финтира защитник на Славия и си отвори добро пространство, след което стреля, но Стергиакис се намеси решаващо и изби в корнер.

29'
  • Анти Рениа центрира в наказателното поле на Славия, където Преслав Йорданов отправи хубав удар, но изпрати топката в аут.

28'
  • Гол за Славия - 0:1! Ивайло Димитров прати топката в долния ляв ъгъл на вратата на Георги Георгиев, който хвана ъгъла, но не успя да спаси.

24'
  • Дузпа за Славия! Манол Чапов изрита много брутално Цветелин Чунчуков и съдията Драгомир Драганов свири дузпа за Славия.

23'
  • Анти Рениа центрира в наказателното поле на Славия, където Радослав Кирилов се опита да стреля, топката срещна ръката на Костадин Велков, но съдията прецени, че няма основание да свири дузпа за Пирин.

19'
  • Страхотна контраатака за Славия. Иван Минчев подаде към Ивайло Димитров, който центрира в наказателното поле на Пирин, където Галин Иванов бе оставен непокрит и стреля с глава, но Георги Георгиев плонжира и спаси.

18'
  • Радослав Кирилов направи добър пробив, след което подаде към Преслав Йорданов, който отблизо стреля, но неточно в аут.

14'
  • Центриране в наказателното поле на Пирин, Георги Георгиев улови топката.

13'
  • Манол Чапов се опита да изненада Стергиакис с далечен удар, но вратарят на Славия спаси.

8'
  • Галин Иванов пусна пас към Чунчуков, който бе пресрещнат от Георги Георгиев. Нападателят на Славия падна в опит да си изпроси нарушение, но съдията му показа жълт картон.