• Шанс за Пирин! Анти Рениа намери Тодор Траянов в наказателното поле, но ударът му мина на сантиметри от гредата.

76'
  • Даниел Кутев стреля опасно над вратата на Пирин след страхотно центриране на Долапчиев.

74'
  • Пореден жълт картон за играч на Витоша. Вратарят Николай Георгиев е декориран заради бавене на играта.

73'
  • Жълт картон и за Михаил Петров от състава на Витоша.

70'
  • Пирин намали резултата и върна интригата. Конър Хендерсън центрира страхотно от пряк свободен удар от левия фланг и Костадин Ничев с глава преодоля вратаря, за да намали на 1:2. Все още обаче "орлетата" са на път към Втора лига.

66'
  • Втора смяна за Пирин. Излиза Методий Стефанов, влиза Флорент Боджадж.

65'
  • Григор Долапчиев прати резултата 2:0 в полза на Витоша. Попадението на нападателя обаче беше от засада! Той получи топката в наказателното поле, но при паса беше зад защитата, която реферите не видяха. Впоследствие той с лекота преодоля вратаря Георгиев за 2:0.

63'
  • Петко Цанков от състава на Витоша също с жълт картон.

62'
  • Радко Мутафчийски открива резултата в мача! Ивайло Лазаров центрира страхотно от пряк свободен удар и защитникът с глава от точката на дузпата прати топката неспасяемо за вратаря Георгиев.

60'
  • Жълт картон и за Ивайло Лазаров за груб фаул в центъра.

57'
  • Сериозна опасност пред вратата на Пирин! Ивайло Лазаров се озова на страхотна позиция, пасът му мина през ръцете на вратаря, но на празната врата Григор Долапчиев не можа да засече топката.

49'
  • Първа смяна в мача. Излиза Манол Чапов от състава на Пирин, влиза Румен Сандев.

46'
  • Начало на втората част на мача!

46'
  • Край на първата част на мача! Пирин и Витоша не успяха да си отбележат голове.

45+1'
  • Втори жълт картон за играч на Витоша. Получава го Радко Мутафчийски за задържане на противник.

45+1'
  • Удар на Михаил Петров от пряк свободен удар, но топката лети много далеч от вратата.

43'
  • Жълт картон и за Румен Гьонов за груб фаул.

40'
  • Красива ситуация в мача! Ради Кирилов центрира във вратарското поле, където Тодор Траянов се опита да стреля със задна ножица, но не успя да уцели топката.

39'
  • Първи жълт картон в мача, той е за капитана на Пирин Юлиян Попев. Бранителят влезе грубо в краката на Румен Гьонов и заслужено беше декориран в жълто.

30'
  • Страхотен шанс за Витоша! Топката стигна до Михаил Петров на около 25 метра от вратата, той напредна и с мощен шут затрудни максимално вратаря Георгиев, но той с прекрасен рефлекс изби.

29'
  • Интересна ситуация в полза на Витоша Бистрица! Григор Долапчиев проби опасно в наказателното поле и центрира успоредно на голлинията. Там Михаил Петров трябваше да засече с глава на празната врата, но не успя да намери топката. Впоследствие Юлиян Попев изчисти в корнер, от който не последва нищо опасно.

28'
  • Удар с глава на Лъчезар Котев от границата на вратарското поле, но твърде високо, твърде слабо и твърде неточно.

25'
  • Равностойни последни минути, в които няма особено интересни положения пред двете врати.

24'
  • Удар от дистанция на Румен Гьонов, но топката лети много далеч от вратата.

20'
  • Първият сериозен шанс за гол в мача! Конър Хендерсън опита да се разпише директно от корнер, подобно на Клаудиу Кешеру срещу Левски през април. Вратарят на Витоша обаче изби, въпреки че топката летеше коварно в далечния му ъгъл.

13'
  • Много добро центриране в наказателното поле на Пирин, там с топката игра Ивайло Лазаров, но ударът му с глава мина над вратата и не беше особено опасен.

6'
  • Хубава продължителна атака на Витоша, но в крайна сметка не се стигна до опасен удар към Георги Георгиев.

6'
  • Първа интересна ситуация в мача, но центрирането от пряк свободен удар не намери Радко Мутафчийски, който да стреля с глава от наказателното поле.