• Смяна в Локо София - влиза Ерик Манолков, излиза Митков.

90+3'
  • Жълт картон за Александър Любенов.

90+3'
  • Шанс! Ботев Враца беше изключително близо до това да изравни резултата в добавеното време на срещата, след като Красимир Тодоров посрещна от воле избита топка, но Любенов с атрактивно спасяване отби кълбото в корнер.

90+1'
  • Четири минути добавено време.

90'
  • Жълт картон за Карлос Франса.

83'
  • Удар! Карлос Франса и Галин Минков комбинираха отлично, а българинът беше изведен очи в очи с Краси Костов, но ударът му не беше точен - аут.

83'
  • Смяна в Ботев - влиза Красимир Тодоров, излиза Барбоса.

79'
  • Смяна в Локо София - влиза Галин Минков, излиза Николов.

70'
  • Шанс! Локо София можеше да удвои аванса си, след като Милошев се пребори за висока топка и я продължи вляво към Карлос Франса. Той надигра Кавдански в наказателното поле на врачани и шутира с десния крак, но топката не се озова във вратата на Костов - аут.

67'
  • Шанс! Отговорът на Ботев можеше да бъде мигновен, след като резервата Спас Георгиев центрира отдясно, а Момчил Цветанов елегантно пропусна топката за Чавдар Ивайлов, чийто мощен удар профуча плашещо близо край десния страничен стълб на Александър Любенов.

66'
  • Смяна в Ботев - влиза Мартин Христов, излиза Генов.

66'
  • Смяна в Ботев - влиза Спас Георгиев, излиза Маринов.

66'
  • Смяна при гостите - влиза Стефан Велев, излиза Да Силва.

65'
  • ГОЛ ЗА ЛОКО СОФИЯ! Зад топката застана Димитър Митков, който откри резултата с прецизно изпълнение - 1:0.

58'
  • Дузпа за Локо София! Карлос Франса получи топката вдясно и бе подгонен от Луис Фелипе, който го събори в наказателното поле и реферът Гинчев посочи бялата точка.

55'
  • Старт на второ полувреме!

• Край на първото полувреме!

45+2'
  • Две добавени минути.

45+2'
  • Жълт картон за Валентин Николов.

45'
  • Спасяване! Домакините продължиха с по-настъпателните си действия, а Карлос Франса намери някак топката след разбъркване и стреля, но Костов направи много красиво спасяване.

43'
  • Капитаните - Милошев и Кавдански, влязоха остро един в друг в единоборство, а лидерът на Локо София остана да лежи на тревата и получи медицинска помощ.

40'
  • Удар! Красимир Станоев за сетен път опита да затрудни вратаря на гостите и го стори, след като отправи мощен удар от дистанция, но съименика му на вратата на врачани - Костов, направи много солидно спасяване.

36'
  • Пауза за вода.

30'
  • Удар! Капитанът на Локомотив София - Красимир Станоев, отправи изключително мощен удар от свободен удар, но за негово нещастие топката не намери очертанията на Красимир Костов и отиде встрани.

28'
  • Жълт картон за Диого Барбоса.

27'
  • Шанс! Гостите от Враца наложиха лек натиск спрямо своя съперник и стигнаха до свободен удар. Топката беше центрирана от фал към Чавдар Ивайлов, който опита да отклони с глава назад към далечната греда на Сашо Любенов, но топката излезе в корнер.

15'
  • Даниел Генов се озова на добра позиция в наказателното поле на опонента. Нападателят на гостите обаче се засуети и пропусна удобния момент за стрелба.