• 40’ Ивелин Попов
  • 79’ Филип Кръстев
  • Край на мача.

90+3'
  • Защитата на "сините" не изчисти добре топката, а пред наказателното поле Димитър Илиев отправи удар от движение, който профуча покрай вратата.

86'
  • Жълт картон за Асен Чандъров.

83'
  • Жълт картон за Джавад ел Джемили.

82'
  • ГООЛ ЗА ЛЕВСКИ! Сегура сбърка пред наказателното поле, а Кръстев му отне. Халфът се озова сам срещу Пиргов и плъзна топката покрай него за 0:3.

79'
  • Джавад Ел Джемили получи отляво, навлезе в наказателното поле и отправи удар от малък ъгъл, който беше неточен.

74'
  • Джавад ел Джемили заменя Уелтън.

70'
  • Асен Чандъров заменя Ивелин Попов.

70'
  • Левски беше близо до трети гол. Попов и Уелтън комбинираха отляво, като десетката пусна страхотен извеждащ пас за бразилеца. Крилото навлезе в наказателното поле и отправи коварен удар в далечния ъгъл, който срещна гредата.

68'
  • Джовани получи на фланга, навлезе навътре и опита удар, а след рикошет в Сундберг се стигна до корнер за домакините.

66'
  • Уелтън проби отляво и отправи удар, който Пиргов изби.

65'
  • Ерик Сорга заменя Христо Иванов.

62'
  • 60'
  • Петър Витанов заменя Георги Каракашев.

46'
  • Начало на втората част.

46'
  • Край на първата част.

45+2'
  • ГОООЛ ЗА ЛЕВСКИ! Кръстев центрира от корнер, а Андриан Краев се извиси над всички и отправи удар с глава в долния десен ъгъл. Пиргов успя да избие, но Ивелин Попов беше най-съобразителен и оставен непокрит от 2-3 метра вкара за 0:2.

40'
  • Жълт картон за Пиер Зебли.

37'
  • ГОООЛ ЗА ЛЕВСКИ! "Сините" упражниха преса в противниковото наказателното поле. Мартин Паскалев върна към Илко Пиргов, който беше атакуван от Уелтън и Рикардиньо. Вратарят се справи с крилото, но позволи на деветката да му отнеме топката и да вкара на празна врата седмия си гол с екипа на столичани.

36'
  • Кръстев напредна през центъра, като бе застигнат от Пиер Зебли. Халфът успя да се завърти покрай своя съперник и да намери Ивелин Попов. Попето шутира от около 25 метра, но безкрайно неточно.

34'
  • Пред Дион се откри нова възможност за удар, но от 15-17 метра не затрудни Пламен Андреев.

31'
  • Топката стигна до Бабакар Дион отдясно. Белгиецът опита да се надиграва с Цунами и отправи удар от дъгата на наказателното поле, но неточно.

29'
  • Жълт картон за Георги Каракашев.

26'
  • Жълт картон за Илко Пиргов.

17'
  • Домакините сбъркаха в центъра на терена, а от това веднага се възползва Филип Кръстев. Халфът пусна извеждащ пас отдясно за Рикардиньо. Бразилецът надбяга Сегура, а Илко Пиргов излезе да го пресрещне и връхлетя върху нападателя, в момента, в който той отправи удар. Топката мина покрай вратата, но главият съдия отсъди нарушение на вратаря и му даде жълт картон.

17'
  • Роналдо получи страхотен диагонален пас отдясно, овладя топката, напредна и отправи силен удар в близкия ъгъл, който след намесата на Сегура излезе в корнер. След неговото изпълнение удар на Андриан Краев с глава мина покрай вратата.

10'
  •  Джовани центрира от пряк свободен удар, а в наказателното поле Хорхе Сегура отправи удар с глава, който обаче беше неточен.

7'
  • Слаб удар на Христо Иванов от границата на наказателното поле, който не затрудни Пламен Андреев.

5'
  • Левски можеше да стигне до гол още преди да са изминали 60 секунди игра. Уелтън получи страхотен извеждащ пас от Сонко Сундберг отляво. Бразилецът навлезе на скорост в наказателното поле и потърси далечния ъгъл, но топката профуча покрай гредата.