• 42’ Уелтън
  • 85’ (д) Рикардиньо
  • Край на мача! Победа за Левски с 3:0 над Локомотив Пловдив!

90+9'
  • Опасен удар! Ивайло Иванов нанесе мощен удар пред дъгата на наказателното поле, който бе точен, но Андреев изби в корнер.

90+2'
  • Осем минути добавено време на срещата.

90+1'
  • ГОООЛ ЗА ЛЕВСКИ! Рикардиньо е точен от дузпа! Бразилецът получи топката в наказателното поле на Локо Пд, но се забави с отиграването си и бе изпреварен от Леонардо Сена, който му отне топката, но го удари с лявата си ръка през лицето. Съдията Валентин Железов първоначално не свири дузпа, но след намесата на ВАР, главният рефер промени решението си и посочи бялата точка. Рикардиньо бе безкомпромисен при изпълнението на дузпата, пращайки топката под напречната греда за 3:0 в 85-ата минута.

85'
  • Жълт картон за Джовани от тима на гостите.

84'
  • Уелтън пък отстъпи мястото си на Патрик-Габриел Галчев в отбора на Левски.

76'
  • Жълт картон за капитана на Левски Андриан Краев.

72'
  • Нова промяна за „черно-белите“ – Петър Атанасов влезе на мястото на Бабакар Дион.

70'
  • Първа смяна и за Левски – Асен Митков зае мястото на Асими Хадига.

66'
  • Удар! Евандро комбинира с Джовани точно пред дъгата на наказателното поле и стреля, но високо над вратата на Андреев.

58'
  • ОТМЕНИХА ДУЗПА ЗА ЛЕВСКИ! Две минути след старта на второто полувреме Дарлан падна в наказателното поле след съприкосновение с Мартин Паскалев и съдията Валентин Железов посочи бялата точка. След това обаче арбитърът беше привикан на монитора да разгледа ситуацията със системата ВАР и в крайна сметка отмени първоначалното си решение, след като се видя, че защитникът на Локо Пд играе с топката преди да закачи бразилския футболист на Левски.

47'
  • Официално предупреждение и за Оливиер Камдем за гостите.

46'
  • Христо Иванов пък отстъпи мястото си на Леонардо Сена.

46'
  • Двойна промяна на почивката за Локо Пд – Георги Минчев замени Алфа Конте.

46'
  • Старт на втората част!

46'
  • Край на първото полувреме – 2:0 за Левски!

45+3'
  • Удар! Андриан Краев шутира мощно и точно пред дъгата на наказателното поле, но Хоркаш улови.

45+1'
  • Две минути добавено време на първата част.

45+1'
  • ГОООЛ ЗА ЛЕВСКИ! Уелтън удвои преднината на „сините“! Асими Фадига отне чисто топката от Христо Иванов в половината на домакините, след което напредна на скорост и намери Уелтън отляво. Бразилецът тръгна с топка в крака, влезе отляво в наказателното поле и с хубав удар по тревата намери далечния ъгъл на Хоркаш за 2:0. По този начин той ознаменува завръщането си в титулярния състав с гол.

42'
  • Нов изстрел! Марин Петков завъртя добре топката над стената от пряк свободен удар пред наказателното поле, но ударът му премина и над вратата на Хоркаш.

32'
  • Шанс за домакините! Отново Марин Петков центрира от корнер, а на границата на вратарското поле капитанът Краев бе оставен непокрит и засече силно с глава, но топката профуча на сантиметри над напречната греда в аут.

28'
  • ГОООЛ ЗА ЛЕВСКИ! Кристиан Димитров откри резултата! Марин Петков центрира от ългов удар, а на първа греда Димитров изпревари Ангел Лясков и засече с глава, като вратарят Динко Хоркаш не се намеси по най-убедителния начин и допусна тя да влезе във вратата му – 1:0.

14'
  • Първи жълт картон в двубоя. Получи го Евандро Коста от тима на Локо Пловдив.

11'
  • Удар! Дион получи топката отдясно в половината на „сините“, влезе навътре и си нагласи топката на левия крак, след което стреля силно към вратата. Вратарят Пламен Андреев успя да избие в корнер, макар че намесата му не бе най-добрата възможна такава.

9'
  • Шанс за Левски! Жереми Петрис направи отличен пробив по десния фланг и навлезе в наказателното поле на Локомотив Пловдив, след което пусна много остър пас, топката стигна до Уелтън на втора греда, който обаче отблизо стреля от външната страна на мрежата.

6'
  • Удар! Капитанът на Левски – Андриан Краев, стреля директно от пряк свободен удар от сериозна дистанция, но високо над вратата на Динко Хоркаш.

5'
  • Джовани Маркес намери по перфектен начин с центриране отляво Бабакар Дион в наказателното поле, който се измъкна от Вандерсон Цунами, пое на гърди и с чудесен ножичен удар разтресе напречната греда на Плавен Андреев. В крайна сметка бе отсъдена и засада.

3'
  • Начало на мача в София!

• Добре дошли на Vivacom Arena Georgi Asparuhov, двубоят ще започне след около 5 минути.