• Край на мача! Левски се издъни с Витоша, резултатът е 0:0.

• Скромните три минутки продължение на мача.

• Последна смяна за Витоша. Излиза Петко Цанков, влиза Тодор Гочев.

85'
  • Удар от дистанция на Прохазка, но топката лети встрани от вратата.

82'
  • Много спорна ситуация! Стефан Христов и Холмар Ейолфсон се бореха за една топка в центъра, при която исландецът удари в главата съперника си. Реферът дори даде нарушение за Левски, а не наказа скандинавеца.

80'
  • Крайно неточен удар на Антони Белмонт, топката лети почти в тъч.

77'
  • Жълт картон и за Даниел Пеев за оспорване на съдийско решение.

74'
  • Жълт картон за Михаил Иванов за необмислена постъпка.

73'
  • Самостоятелен пробив на Кабрал отдясно в наказателното поле, ударът му е силен, но право в тялото на вратаря.

72'
  • Центриране на Жорди Гомес от корнер, но ударът на Давид Яблонски с глава излезе в аут.

71'
  • Удар на Кабрал от дистанция, но защитник изби в тъч.

70'
  • Стефан Христов излезе зад защитата, но Божидар Митрев излезе извън наказателното поле и действа като либеро, чистейки в тъч.

69'
  • Жерсон Кабрал направи страхотен самостоятелен пробив до аутлинията и подаде успоредно на голлинията, но топката беше изчистена обратно към него. После той намери Прохазка, но ударът на словака беше отчайващо неточен.

66'
  • Удар и на Жорди Гомес от дистанция, но топката лети на сантиметри в аут.

64'
  • Удар от дистанция на Роман Прохазка, но твърде слаб и Иванов без проблем улови.

63'
  • Втора смяна в Левски. Излиза Антонио Вутов, влиза Жерсон Кабрал.

58'
  • Втора смяна във Витоша. Излиза Пол Отофе, влиза Стефан Христов.

56'
  • Първа смяна в Левски. Излиза Васил Панайотов, влиза Антони Белмонт.

51'
  • Хубава продължителна атака за Левски, но в крайна сметка Габриел Обертан не можа да стреля опасно.

50'
  • Два бързи набега за Витоша от началото на втората част, но без особени проблеми за Митрев.

47'
  • Начало на втората част на мача!

46'
  • Край на първото полувреме!

45+1'
  • След корнера последва опасност пред вратата на Витоша, но Яблонски не успя да се разпише.

44'
  • Жорди Гомес изпусна дузпата! Юношата на Барселона стреля слабо и в обсега на вратаря, който изби в корнер.

44'
  • Петко Цанков получава жълт картон за влизането си.

43'
  • Спорна дузпа в полза на Левски! Антонио Вутов падна в наказателното поле, след съприкосновение с играч на Витоша - в случая Петко Цанков, който игра първо с топката. Преди това имаше единоборство между Вутов и Николай Христозов, в което и двамата играха нечисто.

41'
  • Удар на Габриел Обертан от дистанция, но крайно неточно и в... тъч!

39'
  • Хубав пас на Роман Прохазка за Серджиу Буш зад защитата, но Михаил Иванов излезе и улови.

38'
  • Първа смяна в мача. Излиза Йордан Върбанов, влиза Михаил Петров.

33'
  • Удар на Габриел Обертан след самостоятелен пробив, но Михаил Иванов улови.

33'
  • Нов хубав пробив на Антонио Вутов, но в последния момент Гьонов изчисти в корнер, преди играчът на Левски да стреля.

28'
  • Първата опасност в мача! Мики Орачев стреля от около 20 метра, но Михаил Иванов с вещина изби в корнер с една ръка.

23'
  • Нов корнер за Левски след неуспял опит на Панайотов да стреля към вратата.

22'
  • Обертан създаде опасност с набега си към наказателното поле и подаде на Милош Цветкович, но неговото центриране беше избито в корнер.

18'
  • Пол Отофе се измъкна зад "синята" защита, но Митрев предвидливо излезе и изби.

12'
  • Първи удар в мача, но крайно неточен. Антонио Вутов центрира балонно към Васил Панайотов на далечната греда, той стреля от воле, но високо над вратата.

11'
  • Центриране на Васил Панайотов от фланга, но твърде неточно и вратарят улови.

11'
  • Позиционна игра в началото, Левски е обградил противника, но така и не може да се стигне до нещо интересно пред вратата на Витоша.

8'
  • По-активно начало на мача за Левски, но засега няма опасности и пред двете врати.