• Силен удар от дистанция на Венцислав Бенгюзов за Верея.

81'
  • Смяна в състава на Етър. Йордан Апостолов е заменен от Иван Петков.

78'
  • Гол за Верея! След грешка на Йордан Апостолов, Георги Андонов намери Исмаил Иса, който бе точен за 2:0.

76'
  • Удар на Осман Балде, който прати топката вдясно от вратата на Етър.

75'
  • Центриране от ъглов удар в атака за Верея. Селим Бен Джемия засече с глава, но прати топката над вратата на гостите.

71'
  • Смяна в състава на Верея. Исмаил Иса заменя Валери Домовчийски.

66'
  • Смяна в състава на Етър. Иван Вълчанов заменя Никола Колев.

63'
  • Атака за Етър завърши с удар на Самб Бадара над вратата на Верея. Бадара бе изведен от Никола Колев.

61'
  • Центриране на Никола Колев към Самб Бадара, но бе блокиран от Сюлеймани.

57'
  • Добра атака за Етър. Почански получи по левия фланг, справи се с Мунин и центрира, но Самб Бадара не успя да засече топката и да реализира.

52'
  • Жълт картон за Йордан Апостолов от Етър.

51'
  • Центриране на Веселин Минев, който потърси Сашо Александров. Той пък опита да подаде към Яни Пехливанов, но не сполучи.

47'
  • Смяна в състава на Етър. Ерик Почански замени Иван Стоянов.

46'
  • Жълт картон за Осман Балде от Верея.

46'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+1'
  • Жълт картон за Илиян Йорданов от Верея.

33'
  • Самб Бадара опита удар след подаване от Йордан Апостолов, но не успя да намери добре топката.

31'
  • Гол за Верея! Валери Домовчийски реализира за 1:0 за домакините! Домовчийски вкара с удар извън границита на наказателното роле. С пета Бенгюзов намери Георги Андонов, който продължи към Домовчийски отново с пета.

26'
  • Чудесна атака за Етър. Удар на Бадара след центриране на Димо Атанасов. Георги Аргилашки обаче се прояви с отлично спасяване след изстрела с глава на Самб Бадара.

22'
  • Атака за Етър. Румен Руменъв опита да намери Самб Бадара, а защитник на домакините изби в корнер.

15'
  • При атака за Етър Самб Бадара опита да се справи със Селим Бен Джемия, но бе отсъдено нарушение на нападателя.

9'
  • Фенуш комбинира с Бенгюзов, който намери Георги Андонов, но той бе неточен при изстрела си.

7'
  • Гостите подхващат постепенно нападение, но Александър Александров загуби топката.