• КРАЙ НА МАЧА. Етър взе трудна, но сладка победа с 1:0.

90+6'
  • Жълт картон и за Крум Стоянов от Етър.

90+1'
  • 5 минути продължение на мача.

• Жълт картон за Яни Пехливанов от Етър, който фаулира много грубо съперников играч.

87'
  • ВТОРИ ЖЪЛТ И СЪОТВЕТНО ЧЕРВЕН КАРТОН ЗА ГЪРГОРОВ, КОЙТО ПОЛУДЯ НА ТЕРЕНА! Опитният халф влезе в директно пререкание със съдията - най-вероятно заради картона на Илия Димитров, а после  започна да го блъска с гърди и му нанесе удар с коляно. Впоследствие футболисти и от двата отбора последователно трябваше да удържат полузащитника, който беше излязъл извън кожата си.

86'
  • Жълт картон и за Тодор Гочев от Витоша.

86'
  • Жълт картон за Илия Димитров от Витоша.

84'
  • Последна смяна в Етър - Артьом Артюнин влезе в игра за сметка на Станоев. Именно новопоявилият се ще застане в центъра на защитата, докато Яни Пехливанов ще довърши срещата като опорен халф.

81'
  • Пореден епизод на напрежение между играчи на двата отбора. Илия Димитров имаше абсурдни претенции за дузпа, а Иван Иванов го стисна за лицето, докато на свой ред му каза нещо. Случката остана незабелязана от съдията Вълков.

79'
  • Последна смяна за Витоша - в игра се появява втори таран в лицето на Григор Долапчиев. На пейката седна Котев.

78'
  • Крум Стоянов с офанзивно включване и доста добро центриране. Светослав Ковачев остана под топката и не успя да осъществи сполучлив контакт с топката. Кацарев поднови играта с удар от вратата.

74'
  • Ситуацията възпламени страстите на старши треньора на Витоша Енгибар Енгибаров, който беше санкциониран с жълт картон за своите протести. Впоследствие специалистът влезе в някакъв диалог и с делегата на мача.

71'
  • Капитанът на Витоша Четин Садула с гневна реакция срещу съдията и претенции за дузпа. Те не бяха уважени от Владимир Вълков, а повторенията показаха, че контактът между Крум Стоянов и Садула определено беше извън наказателното поле, а и не бе достатъчен за отсъждане на фаул.

71'
  • Спасяване от Кристиян Кацарев! Милчо Ангелов се изплъзна от защитата на Витоша при центриране от ъглов удар отляво по атаката на домакините. Нападателят стреля силно с глава и Кацарев изби топката напред. Ковачев впоследствие опита добавка, която Кочилов смело блокира с тяло.

67'
  • Втора смяна в Етър - капитанът Иван Стоянов очевидно привърши физическия си ресурс. Вместо него младият Светослав Ковачев.

64'
  • Втора смяна във Витоша - Кристиян Кочилов зае мястото на Амзин.

55'
  • Етър откровено премина във формация 4-4-2 с Димитров и Ангелов на върха. Ерол Дост е човекът, който се премести да изпълнява ролята по-дефанзивен вътрешен халф до Станоев.

• И Милчо Ангелов пропиля чудесна възможност! С доза късмет топката се озова у Иван Стоянов и от вътрешността на дъгата капитанът с тънък пас намери Милчо Ангелов, който беше непокрит на около 14 метра от вратата. Последвалият шут с левия крак беше много, много неточен.

53'
  • Първи пропуск на Ивайло Димитров! Красимир Станоев с нисък пас намери Ерол Дост отдясно по атаката, а младокът с едно докосване намери Ивайло Димитров при дъгата. Нападателят напредна и нанесе изстрел, който прелетя високо над гредата.

52'
  • Смяна на почивката в Етър - Ивайло Димитров влезе за сметка на Румен Руменов. Това може би ще доведе до промени в тактическата постройка за домакините, които вече имат двама чисти нападатели на терена.

46'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ. Гостите от Витоша подновиха играта от центъра.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ.

45+2'
  • Принудителна смяна за Витоша, като вратарят Василев излиза със съмнения за счупен пръст. Вместо него Кристиян Кацарев. Проблемът възникна при опита на Лъчезар Котев да изчисти топката. Халфът на Витоша беше човекът, който изрита съотборника си в ръката.

45'
  • ГОЛ ЗА ЕТЪР - 1:0! Ерол Дост стартира разбъркването след ъглов удар, като нанесе изстрел към вратата, оказал се блокиран. Отново халфът с глава върна топката във вратарското поле, където пък Котев и вратаря Василев не се разбраха. Халфът изрита топката нависоко точно преди стражът да я улови, а впоследствие Василев не успя да се пребори за нея. Това отвори шанс пред Пехливанов да шутира и той успя да прониже целта.

42'
  • Нов шанс пред Етър и прекрасна намеса на Бонев! Здравко Илиев с поредно хубаво центриране отдясно, а Милчо Ангелов се измъкна при близката греда. Нападателят опита изстрел от воле, а Бонев бързо скъси дистанцията, за да подложи тялото си.

42'
  • Уникално неточен шут от Крум Стоянов при обещаваща ситуация! Крис Гади затрудни защитата на Витоша при изчистване на центриране, отправено от Здравко Илиев. Вратарят Християн Василев излезе до точката на дузпата с мисъл да овладее топката, но не го стори, а кълбото продължи движението си към дъгата. Оттам Стоянов опита да се възползва от непривичната позиция на вратаря, ала волето му без малко да излезе в тъч вместо в аут.

38'
  • Отличен дрибъл от Румен Руменов, който при липса на достатъчно други добри опции опита пробив през центъра. С лекота той успя да се справи с цели трима футболисти на Витоша, преди изстрелът му да бъде блокиран.

32'
  • Сериозен сблъсък, в който бяха замесени вратарят на Витоша Християн Василев и Яни Пехливанов. Стражът остана да лежи на земята, но след известно време бе в състояние да продължи участието си.

29'
  • Жълт картон за Венцислав Бонев от Витоша.

28'
  • ХРИСТО ИВАНОВ СПАСИ! Вратарят избра да се хвърли вляво, но не избърза с реакцията си, а когато видя, че лекият шут на Гъргоров е насочен в средата, изби топката с крак.

26'
  • ДУЗПА ЗА ВИТОША И ЖЪЛТ КАРТОН ЗА ИВАН ИВАНОВ! Атанас Кабов набра скорост отляво и навлезе в наказателното поле, където щеше да се измъкне от Иван Иванов. Опитният шпагат се хвърли на шпагат, след което Кабов падна и реферът посочи бялата точка. Играчите на домакините бурно оспорваха решението на съдията Вълков.

25'
  • Жълт картон за Красимир Станоев от Етър, който беше другата активна страна в спора с Гъргоров. Интересното е, че двамата дори не бяха замесени в първоначалното единоборство, изострило нервите.

22'
  • Жълт картон за Емил Гъргоров от Витоша за участие в пререкание със съперник.

22'
  • Опасен пробив на Крум Стоянов отляво, който овладя на скорост и се спусна към аутлинията в наказателното поле на Витоша. Той центрира ниско по земя за Иван Стоянов, който изскочи пред вратарското поле, ала не успя да овладее топката и възможността отлетя.

18'
  • Опасно центриране на Четин Садула отдясно по атаката на Витоша. Илия Димитров скочи високо, за да се пребори с национала Христо Иванов. Преотстъпеният от Левски нападател обаче извърши нарушение.

14'
  • Пряк свободен удар за Етър отляво по атаката и в близост до аутлинията. Лъчезар Котев посече с шпагат Иван Стоянов, а Красимир Станоев се зае с изпълнението на фаула. Въпреки малкия ъгъл халфът опита директен обстрел над стената, а играч на Витоша, застанал на 2-3 метра пред гредата изчисти с глава.