• 59’ Жерсон Кабрал
  • 78’ Холмар Ейолфсон
  • Край на мача! Левски победи с 2:1 Дунав след пълен обрат!

90+3'
  • Последна смяна в мача. Излиза героят за Левски Жерсон Кабрал излиза, влиза Иван Горанов.

90+2'
  • Жълт картон и за Хали Тиам за груб фаул в центъра срещу Балджийски.

90+1'
  • Три минути продължение на мача!

89'
  • Втора смяна в Левски. Излиза Станислав Костов, влиза Ривалдиньо.

88'
  • Отменен гол на Дунав! Ахмед Ахмедов вкара топката в мрежата, но Станислав Ковачев му я подаде, след като беше вече зад защитата.

86'
  • Много слаба намеса на Мартин Полачек при центриране, като отплесна една топка на крака на Иван Коконов. Ударът му беше избит в корнер, от който не последва нищо.

83'
  • Последна смяна за Дунав. Излиза Петър Патев, влиза Глаусио Силва.

82'
  • Бранимир Костадинов излезе, Красимир Станоев влезе.

81'
  • Пълен обрат за Левски! Габриел Обертан стреля мощно от 30 метра в горната греда, Петър Патев изчисти със задна ножица, но на крака на Жерсон Кабрал. Той центрира на главата на Холмар Ейолфсон и той прониза мрежата за 2:1.

78'
  • Удар от дистанция на Борислав Балджийски, но топката лети в аут.

76'
  • Първа смяна за Левски. Излиза Давиде Мариани, влиза Станислав Костов.

74'
  • Първа смяна за Дунав. Мохамаду Ндиайе излиза, влиза Ахмед Ахмедов.

74'
  • Жълт картон за Жорди Гомес за фаул в центъра.

71'
  • Удар на Хали Тиам от над 20 метра, но топката лети твърде високо над вратата.

69'
  • Много силен и добре насочен удар на Габриел Обертан до долния ляв ъгъл на вратата. Димитров обаче изби с вещина в корнер.

67'
  • Жълт картон и за Кабрал за реакцията му.

62'
  • Жълт картон за Птър Патев за груба игра срещу Жерсон Кабрал.

62'
  • Светкавичен отговор от Левски. Жорди Гомес пусна топката за Жерсон Кабрал пред наказателното поле и той с мощен удар прониза мрежата за 1:1.

59'
  • Божидар Васев бележи от дузпата - 1:0 за Дунав.

53'
  • Аймен Белаид получава жълт картон за нарушението при дузпата.

52'
  • Дузпа за Дунав. Светослав Ковачев получи дузпа за нарушение на Аймен Белаид. Останаха огромни съмнния, че фаулът е извън наказателното поле.

52'
  • Самостоятелен пробив на Станислав Костов до вратарското поле на Димитров, но ударът му е крайно неточен.

47'
  • Начало на второто полувреме.

46'
  • Край на първата част на мача.

46'
  • Една минута продължение на първата част.

45'
  • Удар от дистанция на Хали Тиам, топката рикошира в защитник и стана опасна за Филип Димитров, но излезе в корнер.

42'
  • Нов самостоятелен пробив на Кабрал, нов удар, но отново топката е твърде слаба, а и след рикошета в тялото на защитник стана твърде лесна за вратаря.

39'
  • Нов голям пропуск на Левски! Габриел Обертан пусна към Давиде Мариани до аутлинията, а той сви в наказателното поле за Жерсон Кабрал. Ударът на холандеца обаче мина малко над вратата.

36'
  • Самостоятелен пробив на Жерсон Кабрал до наказателното поле, но след финта му последва много слаб и неточен удар в аут.

35'
  • Първи жълт картон и той е за Ивайло Найденов за задържане срещу Бранимир Костадинов.

33'
  • Центриране на Милош Цветкович от корнер, но топката прехвърли всички в наказателното поле.

31'
  • Много опасно центриране на Милош Цветкович в наказателното поле, но Филип Димитров излезе навреме и улови.

26'
  • Нов истински шанс за Левски. Ивайло Найденов беше изведен сам срещу вратаря от Станислав Костов, но ударът му беше избит от Филип Димитров.

19'
  • Много опасно центриране на Габриел Обертан пред вратарското поле, което търсеше Станислав Костов. Нападателят обаче за малко не успя да засече топката.

18'
  • Първи истински опасен удар в мача. Давиде Мариани получи топката от Габриел Обертан пред наказателното поле и стреля силно, но изстрелът му мина на сантиметри над вратата.

13'
  • Опасно центриране на Бранимир Костадинов в наказателното поле, но Мартин Полачек улови без проблем.

7'
  • Опасно центриране на Габриел Обертан в наказателното поле, но защитата на Дунав се справи.