• Удар на Кузма, минава над вратата на Дунав.

58'
  • Жълт картон за Димов.

54'
  • Мирослав Будинов прави 3:0 със страхотно попадение - от дъгата пред наказателното поле.

48'
  • Даниел Георгиев заменя Даниел Златков.

46'
  • Начало на второто полувреме.

46'
  • Край на първо полувреме.

45+4'
  • Още един шанс за Дунав, отново Димов стреля опасно, но Михайлов спаси.

45+2'
  • Диян Димов реализира втори гол за Дунав! Мирослав Будинов открадна една топка в центъра на терена, напредна, стреля, но Емил Михайлов спаси. Димов обаче се възползва от факта, че защитата на Черно море не се върна бързо, и добави в мрежата.

45+1'
  • Жълт картон за Антон Огнянов.

42'
  • Жълт картон за Бакари.

39'
  • Уго Секо получава отличен пас в наказателното поле на Дунав, но не успя да преодолее Луков.

30'
  • Георги Илиев стреля от пряк свободен удар, топката след рикошет излиза в корнер.

27'
  • Петър Патев заменя Тейнур Марем, който получи контузия в коляното.

27'
  • 15'
  • Удар на Михаил Венков, спасяване на Луков.

11'
  • Диян Димов стреля от дузпа, Емил Михайлов отрази удара му, но Антон Огнянов успя да добави във вратата.

9'
  • Жълт картон за Даниел Златков.

8'
  • Дузпа за Дунав! Даниел Златков фаулира Юлиян Ненов в наказателното поле!

8'
  • Остро центриране на Ондрей Сукуп отдясно, защитник на Дунав чисти в корнер.

6'
  • Черно море започва по-активно, и след втори ъглов удар за три минути, Венков отправя удар с глава, който обаче е от външната страна на мрежата.