• 87’ Димо Бакалов
  • 87+3’ Димо Бакалов
  • Край на мача!

90+4'
  • Черно море излиза отново напред в резултата - 3:2. Сукуп пусна отляво на Никлай Минков, който ценрира, а Кузма с глава се разписа.

89'
  • Локо Пд изравнява - 2:2. След центриране от корнер. топката стигна до Димо Бакалов, който стреля ниско по земя, топката премина между няколко футболисти, след това Емил Михайлов не успя да я улови, тя се удари в десния му стълб и мина голлинията.

87+3'
  • Локомотив Пловдив изравнява - 2:2. След центриране от корнер, се получи разбъркване, Димо Бакалов стреля по земя, а топката мина през куп от тела, Михаов я закачи,  но тя все пак мина голлинията.

87'
  • Корнер за Локо Пд. Получи се разбъркване, а Емил Михайлов улови.

81'
  • 16-годишният Мартин Минчев заменя Иван Коконов.

75'
  • Александър Цветков получава жълт картон.

73'
  • Пауло Серджо заменя Димитър Велковски.

72'
  • Дино Мартинович заменя Веселин Марчев.

68'
  • Черно море повежда отново след автогол на Димитър Везалов - 2:1. Ондрей Сукуп успя да центрира хубаво отдясно в наказателното поле, Марек Кузма притисна Везалов, който сгреши в опита си да изчисти, и отбеляза в собствената си врата.

67'
  • Николай Минков заменя Пируло.

65'
  • Удар на Борислав Балджийски, но Илко Пиргов внимаваше и улови.

59'
  • Фаул за Черно море. Топката е заложена отляво по атаката. Георги Илиев центрира, но бранител на Локо Пд изчисти.

57'
  • Първа смяна в Черно море. Борислав Балджийски заменя Паланков.

56'
  • Георги Илиев получава жълт картон.

52'
  • Опасно положение за Черно море. Марек Кузма напредна отдясно, центрира ниско в пеналта, а Илко Пиргов излезе да лови. Стражът показа известни колебания, като първоначално изпусна топката, но след това се поправи.

52'
  • Ъглов удар за Локо Пд отляво на Емил Михайлов. Димо Балаков разигра с Пламен Крумов, който центрира в наказателното поле. Марек Кузма не изчисти добре и така топката попадна в Камбуров, който стреля мощно, но Емил Михайлов успя да отрази.

47'
  • Начало на второ полувреме!

46'
  • Край на първо полувреме!

45+2'
  • Локомотив Пловдив изравнява резултата - 1:1. След добра контраатака, топката стигна до Пламен Крумов, който центрира отдясно в наказателното поле, а Мартин Камбуров насочи топката в долния ляв ъгъл на Емил Михайлов.

45'
  • Димитър Везалов получава жълт картон.

42'
  • Много чисто положение за Черно море. Марек Кузма остана на много изгодна позиция, но стреля слабо и Пиргов спаси.

41'
  • Димитър Велковски получава жълт картон.

36'
  • Тодор Паланков получава жълт картон.

35'
  • Гол за Черно море. "Моряците" изпълниха корнер отдясно на вратата на "смърфовете", Георги Илиев центрира, като насочи топката към близката греда. Там Стефан Станчев нанесе удар с глава, стражът на Локо Пд направи опит да избие топката, но не успя и тя се оплете в мрежата му.

32'
  • Корнер за Черно море отляво на вратата на Локо Пд. След центрирането на Пруло, последва сигнал за нарушение на Марек Кузма срещу Илко Пиргов.

28'
  • Удар на Пируло от дистанция, но Пиргов улови без затруднения.

26'
  • Дъждът спря. Изгря слънце и се появи красива дъга.

• Фаул за Черно море отляво по атаката. Георги Илиев застана зад топката, центрира, получи се разбъркване, а топката се озова в ръцете на Илко Пиргов.

10'
  • Срещата се играе при пороен дъжд.

• Корнер за Черно море. След изпълнението, Георги Илиев центрира в пеналта, получи се разбъркване, а Иван Коконов стреля малко зад точката за дузпата, но топката мина встрани от левия стълб на Илко Пиргов.

3'
  • Георги Илиев пусна наляво към Мишо Венков, който центрира, но нямаше играч на домакините, който да се пребори за топката.