• 24’ Камен Хаджиев
  • 120+2’ (д) Педро Еуженио
  • 120+2’ (д) Серджиу Негруц
  • 120+2’ (д) Борислав Цонев
  • Лудогорец се класира за четвъртфиналите на Купата на България - 4:3 след изпълнение на дузпи!

• Гол за Лудогорец - 5:4! Рафаел Форстър вкара топката във вратата на Перниш, след като тя преди това срещна и левия стълб. Лудогорец се класира за четвъртфиналите на Купата на България!

• Павел Виданов пропусна петата дузпа за Берое, като изпрати топката над напречната греда в аут.

• Александър Василев пропусна, след като стреля над напречната греда.

• Гол за Берое - 4:4! Борислав Цонев излъга Ренан и прати топката в долния десен ъгъл на вратата му.

• Гол за Лудогорец - 4:3! Лукас Саша изпрати топката в горния десен ъгъл на вратата на Душан Перниш.

• Гол за Берое - 3:3! Негруц вкара.

• Гол за Лудогорец - 2:3! Кампаняро вкара.

• Гол за Берое - 2:2! Педро реализира хладнокръвно в центъра на вратата.

• Гол за Лудогорец - 2:1! Кешеру вкара, въпреки че Перниш бе близо до това да хване удара на румънеца.

• Райнов стреля в левия ъгъл, но Ренан спаси.

• Край на продълженията! След 120 минути е време за изпълнение на дузпи!

120+2'
  • Кешеру пусна отличен пас към Анисе, който излезе сам срещу Перниш, но стреля в аут.

120'
  • Хубав далечен удар на Кампаняро, но Перниш спаси.

119'
  • Върджил Мисиджан стреля от границата на наказателното поле на Берое, но топката срещна левия стълб на вратата на Душан Перниш. След това Кампаняро пропусна да вкара в опразнената врата при добавката, а топката му бе избита.

115'
  • Райнов е фаулиран и последва свободен удар за Берое. След изпълнението няма опасност пред Ренан.

114'
  • Марселиньо отправи много хубав и тежък далечен удар, Перниш успя да се намеси, топката след това срещна напречната греда и излезе в корнер.

109'
  • Начало на второто продължение!

106'
  • Край на първото продължение!

105+1'
  • Центриране в наказателното поле на Берое, но Марселиньо е в положение на засада.

105+1'
  • Карачанаков е сменен от Емин Ахмед.

99'
  • Кешеру и Мисиджан направиха двойно подаване, след което холандецът бе изведен на перфектна позиция сам срещу Перниш, но стреля неточно в аут.

98'
  • Марселиньо стреля от фаул, но право в ръцете на Перниш.

97'
  • Карлос Охене получи жълт картон за нарушение срещу Саша.

95'
  • Удар на Върджил Мисиджан, но Душан Перниш се намеси и спаси.

92'
  • Начало на първото продължение!

91'
  • Светослав Ковачев е заменен от Марселиньо.

91'
  • Край на редовните 90 минути! Следват две продължения от по 15 минути.

90+4'
  • Мисиджан центрира остро, но Кешеру не успя да засече топката, тъй като Виданов го изпревари и успя да избие топката.

90+2'
  • Мисиджан получи жълт картон за оспорване на съдийско решение.

90+1'
  • Анисе изпълни бързо фаул и подаде към Мисиджан в наказателното поле на Берое, а той стреля, но Перниш спаси.

90'
  • Педро Еуженио отправи удар от разстояние, но Ренан спаси.

89'
  • Невероятен пропуск за Берое. Старозагорци организираха много опасна контраатака, Антон Карачанаков напредна и стреля, но неточно в аут.

89'
  • Абел Анисе подаде към Кешеру в наказателното поле на Берое, а румънецът стреля, но Перниш спаси и изби в корнер.

88'
  • Мартин Райнов получи жълт картон.

87'
  • Светослав Ковачев се опита да преодолее Павел Виданов в наказателното поле на Берое, но топката се удари в ръката на защитника, а съдията Георги Димитров не свири дузпа за Лудогорец, въпреки че имаше основание да стори това.

85'
  • Центриране от корнер в наказателното поле на Лудогорец, Негруц стреля с глава, но в аут.

84'
  • Фирцулеску е сменен от Педро Еуженио.

84'
  • Душан Перниш получи жълт картон за забавяне на играта.

81'
  • Ковачев центрира в наказателното поле на Берое, където Кешеру стреля с глава, но встрани от десния стълб на вратата на Душан Перниш.

80'
  • Кешеру влезе в игра на мястото на Жоао Паоло.

72'
  • Леони е сменен от Веселин Пенев.

65'
  • Милен Желев получи жълт картон за нарушение срещу Върджил Мисиджан.

64'
  • Абел Анисе стреля от малък ъгъл, в аут.

64'
  • Върджил Мисиджан отправи диагонален удар, но неточно в аут.

61'
  • Анисе влезе в игра на мястото на Кишада.

58'
  • Пред Жоао Паоло се откри отлична възможност, но ударът му бе спасен от Перниш.

57'
  • Невероятен пропуск за Лудогорец! Форстър пусна отличен извеждащ пас към Светослав Ковачев, който получи топката в наказателното поле на Берое и остана сам срещу Душан Перниш, но стреля встрани от левия стълб на вратата.

49'
  • Начало на второто полувреме!

46'
  • Край на първото полувреме!

45+2'
  • Далечен удар на Жоао Паоло, но той е неточен и топката излезе в аут.

45+2'
  • Антон Карачанаков финтира Александър Василев, след което центрира остро в наказателното поле на Лудогорец, но Мартин Райнов не успя да засече в опразнената врата.

42'
  • Александър Василев стреля от дистанция, но неточно в аут.

40'
  • Кишада пусна отличен извеждащ пас към Мисиджан, който излезе сам срещу Душан Перниш, но стреля неточно в аут.

39'
  • Гол за Лудогорец - 1:1! Густаво Кампаняро реализира наказателния удар, който бе отсъден в полза на Лудогорец.

36'
  • Дузпа за Лудогорец. Камен Хаджиев фаулира Густаво Кампаняро в наказателното поле на Берое и съдията Георги Димитров свири дузпа за домакините.

34'
  • Далечен удар на Светослав Ковачев, топката рикошира в крака на играч на Берое и излезе в корнер.

27'
  • Пред Мисиджан се откри много добра възможност в наказателното поле на Берое, но ударът му не бе точен.

26'
  • Гол за Берое - 0:1! Антон Карачанаков центрира от корнер в наказателното поле на Лудогорец, където Камен Хаджиев бе оставен непокрит и с глава изпрати топката във вратата на Ренан.