Лудогорец се класира за четвъртфиналите за Купата на България, след като елиминира Берое след изпълнение на дузпи. В редовното време двубоят на "Лудогорец Арена" завърши 1:1, а в продълженията ситуацията на терена не се промени и се стигна до изпълнение на дузпи, където разградчани се оказаха по-точни и спечелиха с 4:3.

При дузпите Мартин Райнов пропусна първия наказателен удар. Ударът му в долния ляв ъгъл на вратата на Лудогорец бе отразен от Ренан дос Сантос.

Клаудиу Кешеру реализира първата дузпа за Лудогорец и разградчани поведоха в резултата.

Педро Еуженио успя да изравни резултата, след като бе хладнокръвен от бялата точка и изпрати топката в средата на вратата.

Густаво Кампаняро реализира за 3:2 в полза на Лудогорец.

Серджиу Негруц бе категоричен и успя да изравни резултата за 3:3.

Лукас Саша изпрати топката в горния десен ъгъл на вратата на Душан Перниш за 4:3 в полза на разградчани.

Борислав Цонев вкара топката в долния десен ъгъл на Ренан, който се хвърли вляво за 4:4.

Александър Василев пропусна четвъртата дузпа за Лудогорец, след като изпрати топката над напречната греда в аут.

Павел Виданов пропусна петата дузпа за Берое, като стреля много неточно в аут.

Рафаел Форстър реализира петата дузпа за Лудогорец и по този начин донесе победата за разградчани, които се класираха за четвъртфиналите на Купата на България.