• Край на мача в София, Славия победи с 3:0.

• Юлиян Ненов излезе сам срещу Стериакис, но се засуети и вратарят изби.

• Последна смяна в мача. Излиза Стефан Велев, влиза Славчо Шоколаров.

84'
  • Втора смяна за Славия. Излиза Иван Минчев, влиза Калоян Кръстев.

79'
  • Ивайло Димитров прави резултата 3:0. Чигози Мба се подигра със защитата на Дунав и намери Омар Абуд, който пусна на празна врата за Ивайло Димитров и той нямаше как да пропусне. Косъма обаче беше в засада и това беше безспорно.

75'
  • Куриозен момент. Чигози Мба стреля от границата на наказателното поле, но за малко да прехвърли стадиона.

73'
  • Удар на Димитър Георгиев с глава след центриране от корнер, но твърде слаб и в аут.

71'
  • Удар и на Стефан Велев от 8-9 метра, но топката лети над вратата.

67'
  • Галин Иванов центрира отдясно на главата на Ивайло Димитров, но ударът му от вратарското поле беше слаб и Станислав Антонов улови.

66'
  • Удар на Ивайло Димитров в тялото на вратаря, при добавката и Галин Иванов не беше точен.

65'
  • Жълт картон и за Владислав Узунов за грубо влизане в краката на Мирослав Будинов.

63'
  • Олексей Ларин става поредният декориран в жълто от Дунав.

62'
  • Недоразумение между Стериакис и Омар Абуд при чистенето на една топка. Вратарят просна втори свой съотборник, но поне изчисти в корнер.

62'
  • Първа смяна в Славия. Излиза Емил Мартинов, влиза Владислав Узунов.

56'
  • Възможност за Дунав при едно разбъркване в наказателното поле, но ударът на Димитър Георгиев беше избит от защитата.

53'
  • Последна смяна за Дунав. Излиза Божидар Васев, влиза Димитър Георгиев.

52'
  • Още една смяна за Дунав. Излезе Бирсент Карагарен, влезе Юлиян Ненов.

46'
  • Смяна в Дунав. Излезе Преслав Петров, влезе Христофор Хубчев.

46'
  • Страхотна възможност за Юлис Ндонг, но излязъл сам срещу вратаря стреля в тялото му.

46'
  • Начало на втората част на мача.

46'
  • Край на първата част на мача. Славия води на Дунав с 2:0.

45+1'
  • Опасен удар на Чигози Мба от наказателното поле, но топката беше избита от вратаря Антонов.

45'
  • Вратарят на Славия Антониос Стериакис контузи куриозно съотборника си Андреа Христов. Той му влезе в краката, излизайки да улови една изсипана топка, но събори съиграча си.

44'
  • Жълт картон и за Костадин Велков за груб фаул в центъра срещу Мирослав Будинов.

42'
  • Бирсент Карагарен получава втория жълт картон за играч на Дунав в мача за груб фаул срещу Стефан Велев.

38'
  • Мирослав Будинов се държи за кръста след грубо влизане в гърба му на Андреа Христов. Всичко обаче с нападателя е наред.

35'
  • Иван Минчев удвоява за Славия. Чигози Мба проби по десния фланг и центрира успоредно на голлинията, вратарят Антонов изби, но точно на крака на Минчев и той нямаше как да сбърка от близка дистанция - 2:0.

32'
  • Мирослав Будинов се откъсна зад защитата на Славия, но си поведе много бързо топката и вратарят Стериакис излезе и я улови току пред крака му.

31'
  • Първи жълт картон в мача, той е за бившия играч на Славия Божидар Васев.

29'
  • Ново страхотно положение за Славия. След един корнер Андреа Христов стреля с глава от 5-6 метра, но Антонов изби. При добавката Костадин Велков стреля в аут.

28'
  • Пробив на Галин Иванов, но загуби баланс в наказателното поле и се строполи на земята. Впоследствие Славия стигна до корнер.

27'
  • Страхотен пропуск на Стефан Велев от границата на вратарското поле. Галин Иванов го намери там след страхотен пробив, а авторът на единственото попадение стреля високо над вратата.

25'
  • Ново опасно центриране на Абуд Омар, но нямаше кой от съотборниците му да се намеси и да сътвори голова ситуация.

23'
  • Центриране на Омар Абуд, но вратарят на Дунав лови.

19'
  • Стефан Велев открива резултата. Омар Абуд навърза трима защитници на Дунав по левия фланг, подаде на далечната греда за Чигози Мба, който намери халфа пред вратарското поле и той с хубав удар прониза мрежата за 1:0.

13'
  • Центриране на Иван Минчев от пряк свободен удар, но вратарят на Дунав улови без проблем.

6'
  • Опасно центриране към Мирослав Будинов, но нападателят направи фаул в атака и опасността премина.