• 27’ Станислав Костов
  • 63’ Жуниор Мапуку
  • КРАЙ НА МАЧА

90+3'
  • 2 минути добавено време.

• Втора смяна в Пирин - Орлин Старокин замени Даниел Младенов.

86'
  • Последна смяна за Берое - Виле Салмикиви замени Ерик Почански.

82'
  • Греда за Берое! Борислав Цонев получи дълъг пас зад защитата на Пирин и излезе сам срещу вратаря. Макар че можеше да подава вдясно за Мапуку, българинът реши да завърши сам с шут в близкия ъгъл. Макенджиев докосна топката, която после отскочи и от дясната му греда.

79'
  • Жълт картон за Пламен Тенев от Берое.

74'
  • Жълт картон за Румен Сандев от Пирин след фаул в гръб срещу Охене.

73'
  • Първа смяна в Пирин - Кристиян Кощрна заменя Тасев.

72'
  • Жълт картон и за Венцислав Василев от Берое за претенции към съдията Георги Кабаков. Очевидно бранителят пледираше за по-сериозна санкция срещу Дженкинс.

71'
  • Жълт картон за Рос Дженкинс от Пирин за грубо влизане в краката на Мапуку.

71'
  • ГОЛ ЗА БЕРОЕ - 1:1! Жуниор Мапуку вкара своя 11-и гол от началото на сезона. Карлос Охене блесна с брилянтен пас по тревата между централните защитници на Пирин. Мапуку излезе тъкмо навреме, овладя и с лекота финтира вратаря, след което вкара в празната мрежа.

63'
  • Страхотна реакция на Макенджиев! Жуниор Мапуку превзе доста терен по десния фланг, преди да върне назад към Мартин Райнов. Халфът шутира мощно, а топката рикошира коварно в защитник на Пирин. Все пак вратарят реагира чудесно и улови.

63'
  • Втора смяна в Берое - Борислав Цонев зае мястото на Матеас Делич.

59'
  • С известна доза късмет топката стигна до Жуниор Мапуку в наказателното поле на Пирин. Нападателят се пребори с Румен Сандев и тръгна леко назад към дузпата. Вместо да подаде вдясно за Почански, той реши да завършва сам и Стилиян Николов блокира изстрела му.

56'
  • Какво спасяване на Перниш! Станислав Костов се имзмъкна отляво, за да получи в коридор и пусна ниско центриране. Иван Цветков се размина с топката, която стигна до Тони Тасев. Крилото първо овладя, а това даде шанс на Перниш да се приближи и да парира удара му.

47'
  • Първа смяна за Берое, още на почивката. Карлос Охене замени Кохей Като.

46'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ. Футболистите на Пирин подновиха играта от центъра.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ

45'
  • Страхотна акция на Мапуку отляво! Нападателят премина с лекота покрай Ничев и Тони Тасев, след което се оказа до аутлинията в наказателното поле. Макар че можеше да подава, конгоанецът реши да завършва сам и го стори с неточен изстрел по посока далечния горен ъгъл.

34'
  • Медицинска помощ за Тони Тасев, който лежи на тревата и изпитва сериозни болки.

33'
  • ГОЛ ЗА ПИРИН - 1:0! Невероятен гол на Станислав Костов! Бившият играч на Берое направи страхотно двойно подаване с Дани Младенов пред дъгата, след което без да се замисли шутира мощно с десния крак. Топката влетя с невъзможна за Душан Перниш траектория право в горния ляв ъгъл.

27'
  • Рейд на Почански, който получи топката отдясно и тръгна навътре към пеналта. От границата той отправи шут, който премина на половин метър покрай лявата греда.

18'
  • Жълт картон за Жуниор Мапуку от Берое. Конгоанецът фаулира доста грубо Костадин Ничев при борба за топката.

13'
  • Нищо забележително в първите десетина минути на мача. Темпото не е особено високо, а разиграванията са предимно около централния кръг.

• НАЧАЛО НА МАЧА. Първият удар по топката е за гостите от Берое.

• Стадион: Христо Ботев, Благоевград
    Рефер: Георги Кабаков
    Излъчва: Darik radio, Darik radio, Diema Sport