• Жълт картон за Галчев

80'
  • Форстър гардира добре Гади и съумя да спечели странично хвърляне

79'
  • Натанаел изпълни отлично пряк свободен удар, Кешеру стреля, но кълбото излезе в аут.

76'
  • Корнер за Лудогорец. След изпълнението нямаше опасност за вратата на Галев

75'
  • Марселиньо се справи със съпротивата на двама бранители на Септември, но ударът му мина встрани от вратата.

74'
  • Последна смяна в състава на Септември. На мястото на Маламов влезе Галчев

73'
  • Кешеру не съумя да изведе Лудогорец напред, след като ударът му мина над вратата.

72'
  • Нова смяна в Септември. На мястото на Чандъров, влиза Фабиано Алвеш

70'
  • Антони Иванов отправи далечен удар към вратата на Броун, вратарят улови кълбото, след като то беше омекотено от бранител на домакините.

69'
  • Центриране от пряк свободен удар на Марселиньо, Силва изчисти напред с глава

66'
  • Смяна в Септември. Гади влиза, излиза Байду

63'
  • Слаб удар на Вандерсон попадна в ръцете на Галев, който първоначално изпусна топката, но си я улови

58'
  • Смяна в Лудогорец. Излиза Швиерчок, влиза Кешеру

56'
  • Смяна в Лудогорец. Влиза Анисе, излиза Горалски

56'
  • Опасен удар на Швиерчок попадна в ръцете на Галев

54'
  • Вандерсон пусна пас към Натанаел, но кълбото мина встрани от вратата, но след като се отби от играч на Септември

53'
  • Марселиньо отправи опасен удар към вратата на Галев, но кълбото нацели Елтон

46'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+2'
  • Пряк свободен удар за Септември, след центрирането на Будинов, Терзиев изчисти кълбото напред

45+1'
  • Корнер за Лудогорец. След изпълнението вратарят Галев улови кълбото

41'
  • Жълт картон за Байду

38'
  • Корнер за Лудогорец, след изпълнението гостите се справиха със ситуацията

35'
  • Антони Иванов опита да намери добре Байду, но футболистът не съумя да стигне до топката

34'
  • Лукоки стреля опасно към Галев, но кълбото мина встрани от вратата, в опасна близост до гредата.

32'
  • Корнер за Лудогорец. След центрирането домакините не успяха да стигнат до опасна атака.

29'
  • Пряк свободен удар за Септември, Броун се намеси добре и изпревари Елтон.

26'
  • Швиерчок от няколко метра не успя да открие резутата, като кълбото излезе в аут

25'
  • Вандерсон от 12 метра стреля към вратата на Галев, но отново вратарят се справи

24'
  • Вандерсон излезе очи в очи с Галев, но вратарят с една ръка спаси ситуацията

22'
  • Байду и Будинов организираха опасна атака към вратата на Лудогорец, двамата опитаха да направят двойно подаване, но опитът им не сполучи в крайна сметка.

20'
  • Марселиньо стреля отдалеч към вратата на Галев, топката мина много близо до страничната греда, но излезе в аут.

15'
  • Корнер за Септември, след изпълнението му Тилев стреля към Броун, но там Терзиев изби кълбото напред

13'
  • Далечен шут на Иван Тилев попадна в ръцете на Броун

12'
  • Корнер за Лудогорец, след като грешка на бранителите на гостите, Швиерчок стреля, но Добрев изчисти, след изпълнението на корнера, столичани се стравиха със ситуацията

11'
  • След изпълнението на корнера Горалски не намери целта

9'
  • Силен и точен удар на Кампаняро към вратата на Галев, бранител изчисти кълбото в корнер

8'
  • Пряк свободен удар за Лудогорец. Натанаел застана зад топката и нацели изградената от футболистите на Септември стена.