• Напрежение на скамейката  на Левски. Славиша Стоянович реагира остро, като се наложи да бъде успокояван.

• Кабаков изгони човек от скамейката на Лудогорец. Става дума за кондиционния треньор Иван Диас.

88'
  • Резервата Филипе Нашименто получа жълт картон след бурна реакция от скамейката.

87'
  • Георги Кабаков изгони един от асистентите на Славиша Стоянович. Той реагира след ситуация, в която "сините" искаха фаул на Сисиньо срещу Горанов. От щаба на софиняци имаха претенции, че бранителят на домакините е ритнал левия бек на гостите.

86'
  • Станислав Иванов заменя Кабрал.

85'
  • Втора смяна в Левски. Луан Виана заменя Мариани.

80'
  • Сисиньо получава жълт картон за нарушение срещу Костов.

78'
  • Лукас Саша заменя Лукоки.

76'
  • Яцек Горалски заменя Кампаняро.

71'
  • Нова добра атака на Левски. Кабрал центрира отдясно, но Костов, който бе на близка дистанция пред вратата, не успя да засече в мрежата. Преди това футболист на разградчани докосна топката.

67'
  • Първа смяна в Лудогорец. Жоао Пауло Араужо заменя Кешеру.

66'
  • Много опасна атака за Левски. Жерсон Кабрал центрира отляво към Обертан. Бившият играч на Манчестър Юнайтед стреля веднага, но нацели левия стълб на Ренан, след което топката се разходи на сантиметри пред голлинията.

63'
  • Добра атака за Левски, при която Станислав Костов нахлу отдясно и центрира към Хали Тиам. Дефанзивният полузащитник засече, но в аут.

60'
  • Станислав Костов преодоля Светослав Дяков, който в опита си да спре нападателя на Левски вдигна крака си, като посегна и с ръка. В тази ситуация Георги Кабаков прецени да не вдига официално предупреждение.

59'
  • Мариани спря до аутлинията, върна леко назад с петичка, след което продължи да владее и пусна към Кабрал. Той обаче от близка дистанция не успя да засече в мрежата.

57'
  • Първа смяна в мача. Нуно Рейш заменя Белмонт в състава на Левски.

55'
  • Левски намалява резултата срещу Лудогорец - 1:2. Мариани чукна към Обертан, който продължи към Хали Тиам, който бе налвязъл отляво в пеналта. Той центрира успоредно на голлинията, а Станислав Костов засече за 1:2.

54'
  • Антъни Белмонт получава жълт картон за фаул срещу Дяков.

51'
  • Вандерсон, който се намираше около точката на дузпата, не успя да засече центриране отляво. Така Кешеру успя да стреля, но на около половин метър над вратата.

46'
  • Начало на второ полувреме

46'
  • Край на първо полувреме

45+1'
  • Лудогорец удвои аванса си срещу Левски - 2:0. Разградчани направиха хубава контраатака. Вандерсон напредна отдясно и с мощен изстрел под диагонал прати топката в долния десен ъгъл на Полачек.

45+1'
  • Чудесен шанс за Левски. Давиде Мариани засече центриране на Цветкович, но Ренан дос Сантос спаси.

44'
  • Греда за Лудогорец. Страхотна тупалка на Натанаел от границата на пеналта, леко под диагонал. Топката се удари в лявата сглобка на Полачек.

41'
  • Удар на Кампаняро, но Полачев отрази.

40'
  • Лудогорец повежда на Левски - 1:0. След хубава атака, Натанаел стреля някъде от границата на пеналта, а Полачек изби. Топката се озова право в краката на Джоди Лукоки, който изведе тима си напред. От телевизионните повторения останаха съмнения за тънка засада.

35'
  • Лудогорец вкара, но попадението не бе зачетено заради засада. Марселиньо стреля, като Полачек изби. Лукоки, който се намираше в положение на засада понечи да играе, а страничният рефер вдигна флага си. Секунди след това Кампаняро вкара, но попадението не бе зачетено.

27'
  • Марселиньо получава медицинска помощ.

25'
  • Корнер за Левски, след който не произлезе нищо. Преди да се стигне до него обаче домакините имаха претенции, че топката е излязла от главата на Станислав Костов, а не на скочилия с него Антон Недялков. След телевизонните повторения се видя, че има резон в претенциите на домакините.

24'
  • Станислав Костов проби отляво. Центрира към намиращия се на границата на наказателното поле Жерсон Кабрал, Светослав Дяков обаче го изпревари и изчисти.

23'
  • Удар на Тиам от дистанция, но в аут.

22'
  • Кешеру отправи удар глава, но Полачек улови.

19'
  • Светослав Дяков спря бърза атака на Левски, с цената на нарушение спрямо Кабрал. Халфът на домакините получи жълт картон.

19'
  • Втори жълт картон в мача. Получава го Антон Неделяков, след единоборство с Жерсон Кабрал във въздуха, при което бранителят на домакините си помогна с ръка, Георги Кабаков извади официално предупреждение.

19'
  • Добра атака на Левски. Милош Цветкович отдясно сервира топката на главата на Станислав Костов, който обаче я изкара в аут. Изстрелът му мина над напречната греда.

15'
  • Първи жълт картон в мача. Получава го Милош Цветкович. Десният бек на Левски влезе грубо в краката на Натанаел, атакувайки една топка. Сърбинът първо докосна топката, но кракът му бе вдигнат високо и закачи около коляното съперника си. Георги Кабаков прецени да вдигне само жълт картон.

11'
  • Фаул за Левски отдясно по атаката, в близост до ъгловото флагче. След центрирането на Кабрал. топката бе изчистена с лекота от играчите на домакините.

10'
  • 8'
  • Грешка на Полачек, след като топката му бе върната от Хомар Ейолфсон. Така топката попадна в Марселиньо, който намери Клаудио Кешеру. Той обаче стреля с по-слабия му десен крак и я изкара в аут.

7'
  • Коварен шут на Натанаел с десния крак. Топката летеше към долния десен ъгъл на Мартин Полачек. Тя тупна пред него, но той успя да избие в корнер.

4'
  • Преди първия съдийски сигнал бе запазена минута мълчание в памет на фен на Лудогорец, починал в катастрофа. Той е основател на фенклуба на разградчани в Чикаго, САЩ.

• На стадиона е собственикът на Левски Спас Русев в компанията на агента на Габриел Обертан.