• Край на мача!

90+4'
  • Швиерчок от няколко метра пропусна да вкара и трети гол в мача!

90+4'
  • 2:0 за Лудогорец! Интригата в двубоя приключи след превъзходно изпълнение на фланговия футболист. Той получи пас от Швиерчок между двама, много технично размина Горанов, след което стреля под плонжа на Михайлов!

90+2'
  • Жълт картон за Хали Тиам, който ще пропусне следващите два мача на отбора заради наказание.

90'
  • След центриране от корнер Мариани бе оставен напълно сам в наказателното поле, но ударът му от воле бе блокиран от купа играчи.

88'
  • Буш се пребори за топката в наказателното поле и върна назад, но там Дяков пое топката и спря опасността.

87'
  • Якуб Швиерчок опропасти перфектен шанс за втори гол пред Лудогорец! След грешка в отбраната на Левски полякът напредна, но при числено предимство реши да се полакоми и стреля вместо да търси оставения сам Горалски и бърка.

84'
  • Кабрал центрира в наказателното поле, там няма кой да засече топката.

83'
  • Яцек Горалски влиза на мястото на Марселиньо, последна смяна за гостите.

82'
  • Живко Миланов влиза вместо контузилия се Рейш.

81'
  • Центриране от фаул на Мариани, Моци избива в корнер, от който не произлиза нищо.

81'
  • Жълт картон за Давид Яблонски за грубо нарушение срещу Лукоки.

79'
  • Нуно Рейпш получи контузия и напуска терена. На пожар ще трябва Живко Миланов да влезе в игра. За момента "сините" са с човек по-малко на терена.

79'
  • Жълт картон на Светослав Дяков.

77'
  • Продължителна атака в синьо, която завършва с удар в аут на Мариани.

75'
  • Марселиньо бе много близо до втори гол! Цветкович не успя да избие качествено, топката дойде удобно за изстрел на бразилеца, чийто шут минава на сантиметри от гредата.

71'
  • Якуб Швиерчок ще доиграе мача на мястото на Кешеру.

70'
  • Жълт картон и за Драгош Григоре, който фаулира Костов в гръб.

69'
  • Костов опита да изведе Жерсон Кабрал, прави го много несполучливо и топката излиза в аут.

67'
  • Ники Михайлов и Серджиу Буш се сблъскаха при центриране в наказателното поле на Левски, вратарят получава медицинска помощ.

64'
  • Първа смяна и за Левски. Серджиу Буш влиза на мястото на Мартин Райнов.

63'
  • Абел Анисе влиза в игра на мястото на Серкан Юсеин.

60'
  • Вандерсон центрира към далечната греда, там Григоре стреля с глава над вратата.

57'
  • Вандерсон центрира в наказателното поле, Ники Михайлов увисна и само успя да избие с ръка. Атаката на Лудогорец продължава и в крайна сметка Мариани фаулира Дяков пред наказателното поле.

56'
  • Центриране от корнер, на близката греда Рейш стреля с глава, но неточно.

54'
  • Вандерсон в отлична позиция, стреля покрай вратата. Атаката започна след грешка при елементално изнасяне от Рейш.

52'
  • Яблонски слага край на обещаваща контра на Лудогорец, избивайки топката от краката на Лукоки.

51'
  • Паулиньо получава първия жълт картон в редиците на Левски.

48'
  • Вандерсон центрира към Кешеру, Нуно Рейш с ключова намеса с глава, която предотврати втори гол.

47'
  • Начало на второто полувреме!

• Край на първото полувреме!

45+2'
  • Центриране на Мариани в купа от играчи, Григоре избива в корнер.

45+1'
  • Жълт картон за Моци, който спря обещаваща атака в синьо с нарушение срещу Станислав Костов.

45'
  • Хубава акция в синьо, в крайна сметка центриране на Костов води до корнер заради намесата на Григоре.

43'
  • Жълт картон и за Марселиньо след ненужен груб фаул спрямо Райнов.

39'
  • Жълт картон за Вандерсон, първи в мача. Той е за невъздържана реакция към съдията.

38'
  • Още в ответната атака Кешеру получава шанс да стреля от не повече от 12-13 метра. Ударът му минава малко над вратата.

36'
  • Чудесен пробив на Мариани по лявото крило, след който пусна топка по земята към малкото наказателно поле. Там Паулиньо остана на сантиметри от това да засече топката с шпагат и най-вероятно да изравни.

35'
  • След центриране от корнер Марселиньо бе оставен сам в наказателното поле, стреля с воле, а след рикошет в гърба на Тиам се стига до нов корнер.

34'
  • Центриране от корнер за Левски, от него не произлиза нищо освен един слаб далечен изстрел на Мариани.

31'
  • Хали Тиам изведе по диагонала Станислав Костов, от добра ситуация той стреля опасно, но Пламен Илиев избива в корнер!

22'
  • 1:0 за Лудогорец! Големият виновник бе Мартин Райнов, който загуби топката в ключова зона пред наказателното поле, Кешеру се ориентира прекрасно и моментално подаде към Марселиньо. Той в борба с Яблонски успя да копне топката, получи се и рикошет в крака на чеха и в крайна сметка Михайлов е прехвърлен.

21'
  • Най-добрият шанс за Левски! Мариани с изключителен пас към Костов между трима, нападателят отдясно в наказателното поле опита да асистира на Паулиньо, чийто удар е блокиран.

19'
  • Козмин Моци фаулира Станислав Костов, което води до бурни дискусии между него и съдията Драгомир Драганов.

18'
  • Лудогорец отново болезнено близо до гола! След центриране отдясно Кешеру изпревари излезлия неразчетено Михайлов и стреля с глава, топката среща гредата!

10'
  • Нова акция отляво по атаката на Лудогорец, след намеса на Райнов топката излиза в корнер.

10'
  • Страхотен пропуск на Вандерсон! Бразилецът бе изведен очи в очи с Николай Михайлов и стреля покрай него. Вратарят обаче успя да закачи топката, която след това минава на сантиметри от вратата на "сините".