• КРАЙ НА СТРАХОТНИЯ МАЧ - РАВЕНСТВО 2:2 МЕЖДУ ЛЕВСКИ И ЧЕРНО МОРЕ.

90+3'
  • Натиск на Левски, Илия Димитров пропусна.

90+2'
  • ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ - 2:2. Веднага след центъра Левски се възползва от голямо неразбирателство в защитата на Черно море и Давиде Мариани отбеляза отблизо.

89'
  • ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ - 1:2. След чудесна атака на варненци, по целия фронт на атаката след центриране отляво на Кононго непокритият Георги Божилов, влязъл преди секунди, направи 1:2.

88'
  • Георги Божилов смени Жоржиньо в състава на варненци.

86'
  • Илия Димитров смени Паулиньо, който влезе през второто полувреме, но пак получи контузия.

85'
  • На мястото на контузения Стефан Станчев в Черно море влезе Атанас Зехиров.

77'
  • Паулиньо се втурна отляво, но ударът му бе избит в корнер.

74'
  • Жълт картон за Мариян Огнянов.

68'
  • Белаид центрира топката на далечната греда, но ударът на Станислав Костов бе париран от Макенджиев.

68'
  • Мариян Огнянов се появи на терена за Черно море.

67'
  • Паулиньо смени Кабрал в състава на Левски.

61'
  • ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ - 1:1. Жорди Гомес изведе Станислав Костов на стрелкова позиция и той изравни. Не може да става дума за засада, Костов бе покрит от Пламен Димов.

60'
  • Сега пък задна ножица на Даниел Димов, но топката излезе в аут.

58'
  • Мехди Фенуш получи жълт картон.

53'
  •  Георги Илиев получи отлична възможност да обстрелва от пряк свободен удар вратата на Левски и то от границата на пеналта, но стреля в стената.

51'
  • Диагонален удар на Цветкович бе париран от вратаря на варненци Макенджиев.

48'
  • Габриел Обертан се възползва от груба грешка на Патрик Андраде, напредна един на един със защитник, но ударът му намери гредата на черноморската врата.

47'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ - 0:1.

45+1'
  • Жълт картон за Аристоте Ндонгала

43'
  • Давиде Мариани обстрелва отдалеч вратата на гостите, но топката излезе в аут.

30'
  • Хубав удар по трева на Кабрал бе париран от Макенджиев.

26'
  • Жорди Гомес смени контузения Антони Белмонт.

23'
  • ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ - 0:1. Центриране от корнер, след което топката отиде у непокрития Георги Илиев и той с великолепна странична ножица откри за гостите.

22'
  • Хубава атака на Черно море, след удара на Ндонгала, топката рикошира у Ейолфосн и топката излезе в корнер.

21'
  • Чудесен далечен шут на Обертан, но и великолепна намеса на вратаря на Черно море Макенджиев.

19'
  • Антони Белмонт получава медицинска помощ, Жорди Гомес загрява за евентуална смяна.

17'
  • Станислав Костов опита триково с пета да отбележи гол, но не успя да затрудни Макенджиев.

9'
  • Жълт картон за задържане от страна на Белаид.

8'
  • Обертан се втурна сам по крилото, но не можа да върне добре към свой съотборник.

4'
  • Още в първите секунди Обертан разтревожи защитата на Черно море, при развитието на атаката бе отсъдена засада.