• Смяна в състава на Пирин. Анти Рениа е заменен от Боджадж.

90'
  • Шанс за Верея! Антон Огнянов стреля, но Георги Георгиев изчисти топката, която отново попадна на крака на Огнянов и този път Юлиян Попев изчисти от голлинията.

84'
  • Атака за Пирин, при която Радослав Кирилов пусна към Аймен Суда, но Пламен Колев го изпревари и улови топката.

81'
  • Свободен удар за Верея. Антон Огнянов опита да намери Домовчийски, но Георги Георгиев улови топката.

75'
  • Атака за Верея, която приключва след балонно центриране в наказателното поле на Пирин.

73'
  • Смяна в състава на Верея. Танев е заменен от Савио Нсереко.

69'
  • Атака за Пирин, Мунин изби топката в корнер.

68'
  • Удар на Милен Танев към вратата на гостите и следва корнер за Верея.

61'
  • Жълт картон за Димитър Митев от Пирин.

59'
  • Смяна в състава на Верея. Симеон Мечев замени Илиян Йорданов.

57'
  • Жълт картон за Костадин Ничев от Пирин.

55'
  • Възможност за Верея! Илия Мунин стреля опасно към вратата на Пирин, но прати топката в аут.

47'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+2'
  • Атака за Пирин, топката стига до Пламен Колев, който изчисти топката.

45+1'
  • Топката докосна ръката на Илиян Йорданов при атака за Верея и атаката на домакините е спряна.

41'
  • Свободен удар за Пирин. Хендерсън стреля, но право в стената от играчи на домакините.

40'
  • Антон Огнянов нахлу в наказателното поле на Пирин, но нямаше кой от домакините да засече топката.

37'
  • Възможност за Верея! След удар на Илиян Йорданов към вратата на Георги Георгиев, а Ничев изби топката от голлинията. Малко по-късно Антон Огнянов падна на границата на наказателното поле след съприкосновение с Башлиев, но сигнал от рефера за нарушение нямаше.

31'
  • Центриране в наказателното поле на Пирин, но защитата на гостите се справи.

26'
  • Атака за Верея е спряна заради засада на Валери Домовчийски.

23'
  • Шанс за Верея! Валери Домовчийски проби в наказателното поле и стреля, но топката се отби в тялото на защитник.

22'
  • Възможност за Пирин! Александър Башлиев напредна в наказателното поле на домакините, но бе спрян от Костадин Слаев. Башлиев вдигна ръце, искайки дузпа, но сигнал от рефера нямаше.

18'
  • Корнер за Пирин. Костадин Ничев успя да играе с глава, но не можа да насочи добре топката.

16'
  • Контраатака за Пирин. Суда напредна добре, но бе спрян от защитата на домакините.

14'
  • Пас към Антон Огнянов в атака за Верея, Танев центрира в наказателното поле на Пирин, но защитата на гостите се справи.

13'
  • Костадин Ничев получава медицинска помощ след сблъсъка с Огнянов.

12'
  • Антон Огнянов бе намерен с добър пас в атака за Верея, но не успя са преодолее Костадин Ничев.

11'
  • Стражът на Пирин Георги Георгиев улови топката след центрирането от корнер.

10'
  • При атака за Верея, топката излезе от крака на Конър Хендерсън и следва корнер за домакините.

10'
  • След изпълнението на корнера Слаев се намеси навреме, а после и Илиян Йорданов изчисти топката.

6'
  • Гостите опитаха атака с добра идея на Антон Костадинов и след корнер за Пирин.