90+3'
  • Две минути добавено време.

• Жълт картон за Аласана Мане от Етър.

90'
  • Гол за Лудогорец! Попадение на Якуб Швиерчок се пребори за топката в наказателното поле и вкара за 6:0 в полза на гостите.

87'
  • Смяна в състава на Лудогорец. Дяков е заменен от Лукас Саша.

81'
  • Жълт картон за Козмин Моци, който спря обещаваща атака на Етър.

79'
  • Шанс за Лудогорец. Швиерчок получи топката, но се забави и защитата на домакините се справи.

79'
  • Смяна в състава на Етър. Иван Стоянов влиза на мястото на Яни Пехливанов.

77'
  • Смяна в състава на Лудогорец. Кешеру е заменен от Якуб Швиерчок.

76'
  • Гол за Лудогорец! Клаудиу Кешеру се възползва от грешка в защитата на домакините и реализира за 5:0 за шампионите.

74'
  • Смяна в състава на Лудогорец. Вандерсон е заменен от Джоди Лукоки.

74'
  • Възможност за Лудогорец Клаудиу Кешеру стреля встрани от вратата.

68'
  • Шанс за Етър. Чудесно изпълнение на Аласана Мане и Ренан дос Сантос се прояви с ефектно спасяване.

66'
  • Жълт картон за Пламен Гълъбов от Етър.

60'
  • Гол за Лудогорец! Абел Анисе реализира за 4:0 със страхотен удар извън границата на наказателното поле.

58'
  • Шанс за Лудогорец. Христо Иванов обаче се намеси навреме, изпреварвайки Кешеру при пас на Сисиньо в  наказателното поле.

57'
  • Атака на Лудогорец приключва след засада на Вандерсон.

56'
  • Играта бе подновена и Лудогорец атакува. Върджил Мисиджан прати топката встрани от вратата на домакините.

54'
  • Играта е спряна заради лоша видимост от димка хвърлена от феновете на стадиона.

52'
  • Изстрел на Никола Колев над вратата на Лудогорец.

48'
  • Жълт картон за Георши Пашов от Етър.

47'
  • Смяна в състава на Етър. Даниел Младенов е заменен от Румен Руменов.

46'
  • Смяна в състава на Етър. Ивайлов е заменен от Никола Колев.

46'
  • Шанс за Етър. След грешка в защитата на Лудогорец, Самб Бадара стигна до топката и стреля опасно, но Ренан дос Сантос спаси.

46'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+1'
  • Атака за Етър, която завършва с не лош удар на Велко Батрович.

45'
  • Гол за Лудогорец! Гостите разиграха отлично. Вандерсон пусна към Върджил Мисиджан, който реализира с хубав удар за 3:0 за разградчани.

39'
  • Атака за Етър, която внесе напрежение в половината на гостите, но при удара Велко Батрович не сполучи.

37'
  • Жълт картон за Сисиньо от Лудогорец.

37'
  • Жълт картон за Велко Батрович от Етър.

36'
  • Удар на Клаудиу Кешеру по посока вратата на Етър, но преди това румънецът е извършил нарушение.

29'
  • Сблъсък между Моци и Бадара, като и двамата са предупредени от рефера Станислав Тодоров.

27'
  • Яни Пехливанов падна в наказателното поле на Лудогорец след борба за топата със съперник, но нямаше сигнал от рефера.

26'
  • Гол за Лудогорец! Върджил Мисиджан бе изведен от Марселиньо зад защитата на домакините и реализира за 2:0 за гостите.

23'
  • Шанс за Етър. Опасен удар на Велко Батрович, който не бе далеч от целта, но все пак прати топката встрани от вратата на Лудогорец.

22'
  • Вандерсон центрира от ъглов удар, Бадара изчисти топката, която стигна до Натанаел. Футболистът на Лудогорец стреля, но прати топката високо над вратата на съперника.

22'
  • Удар на Кешеру. Топката се отби от защитата на домакините и следва ъглов удар.

21'
  • Нарушение срещу Марселиньо пред наказателното поле на Етър и пред гостите се открива нов шанс.

20'
  • Атака на Лудогорец приключва след засада на Клаудиу Кешеру.

19'
  • Бърза атака на Лудогорец, Вандерсон центрира, топката стигна до Натанаел, но нямаше кой от гостите да засече.

17'
  • Опит за атака на домакините, но топката стигна леко до Ренан дос Сантос, който я прати с шут към центъра на терена.

16'
  • Нова атака за Лудогорец, но защитата на домакините се справи.

13'
  • Гол за Лудогорец! Клаудиу Кешеру откри резултата за Лудогорец. Румънецът се възползва от чудесна асистенция на Върджил Мисиджан след заучено положение. Димо Атанасов закъсня да покрие Мисиджан, който пък бе изведен от Марселиньо.

5'
  • Гостите пробват постепенно нападение, а играта е спряна заради нарушение срещу Вандерсон.

5'
  • Сисиньо опита да изведе Вандерсон зад гърба на защитата на домакините, но не сполучи.