• 37’ Густаво Кулма
  • 67’ Фернандо Каранга
  • КРАЙ НА МАЧА

90+2'
  • 2 минути продължение на мача.

• Последна смяна в ЦСКА - и Александър Барт записва дебют за "червените". Той зае мястото на Николай Бодуров.

85'
  • Атанас Панов е щастливец, че остана на терена след тежкото влизане, което извърши срещу Дюлгеров. Халфът на Верея стъпи прекалено твърдо в единоборството, а реферът не само го пожали, но дори не отсъди фаул.

81'
  • Буквално секунди след появата си на терена Атанас Панов от Верея си заработи жълт картон.

78'
  • Последна смяна във Верея - Атанас Панов замени Петър Витанов.

78'
  • Втора смяна в ЦСКА - Раул Лое прави своя дебют за "червените", като замени Кристиян Малинов.

77'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА - 3:0! Каранга с дежурния си гол за "червените"! ЦСКА разигра късо от корнер отляво по атаката. Тиаго Родригес пробва центриране към близката греда, към което капитанът на Верея Георги Андонов не подходи по най-добрия начин. Топката тупна във вратарското поле и стигна до Каранга при далечната греда, а за голаджията бе лесно да вкара в с глава.

67'
  • Греда за ЦСКА, този път Каранга! Рафаел изпрати чудесно центриране към наказателното поле, което мина покрай централните защитници, а Каранга го засече с десния крак. Топката срещна напречната греда, остана в игра, а Каранга преодоля Бен Джемия и пробва нов шут, който спря във външната страна на мрежата.

65'
  • Втора смяна във Верея - Елиаш да Силва влезе на терена вместо Илиян Йорданов.

64'
  • Много добро начало за Енрике Рафаел в мача! Алекс Дюлгеров отдясно даде дълъг пас напред за влезлият преди малко бразилец. Той се измъкна от Костадин Слаев, а с поемането на топката нахлу в пеналта и мина покрай Енчев. Последва силен шут в близкия горен ъгъл, който Аргилашки отрази.

64'
  • Първа смяна в ЦСКА - Енрике Рафаел замени Десподов.

63'
  • Жълт картон за Петър Витанов от Верея.

60'
  • Първа смяна във Верея - Нургалиев седна на пейката, в игра се появи Валери Домовчийски.

55'
  • Огромно разбъркване пред вратата на Аргилашки по чудо се размина без гол за ЦСКА! Центрирането на Десподов отляво дойде високо за Каранга, но играчите на Верея не успяха да изчистят топката извън наказателното поле. Дюлгеров притича отдалеч и пробва нещо средно между шут и центриране, което някак не завърши с добавка на Каранга. Накрая далечен шут на Рубен Пинто в аут сложи край на напрежението.

53'
  • Греда за ЦСКА! Какъв гол щеше да бъде това за Александър Дюлгеров! Защитниците на Верея за пореден път не действаха добре при центриране от корнер, а топката се задържа пред вратарското поле. Рикошет в Бодуров я прати към Дюлгеров, който си я повдигна високо и след това завъртя страхотна задна ножица. Аргилашки нямаше шанс да реагира, а кълбото отскочи от напречната греда.

50'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ. Играчите на ЦСКА подновиха играта от центъра. Няма смени на почивката.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ

45+1'
  • Жълт картон за Мирослав Енчев от Верея. Той повали с шпагат Каранга пред ъгъла на наказателното поле, защото иначе атаката ставаше много опасна.

41'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА - 2:0! Кулма с втори гол в мача! Каранга спечели високата топка в центъра и с глава я продължи вдясно за Тиаго Родригес. Той даде чудесен пас наляво за Кулма, който се измъкна от пазача си и вече в наказателното поле реши да отиграе неегоистично към Каранга. Селим Бен Джемия пресече подаването, а топката се върна при Кулма, който финтира изправилия се бранител и с мощен шут в горния десен ъгъл увеличи аванса на "червените".

37'
  • Изумителен пропуск на Десподов! Здравко Илиев сбърка фатално с пас в собствената си половина, а Тиаго Родригес пое топката и се устреми напред. Той изведе по идеален начин Десподов напълно сам срещу вратаря, а нападателят пробва да прехвърли Аргилашки. С тази задача Десподов се справи, но изстрелът му излезе толкова неточен, че без малко да се превърне в центриране към Каранга, който нямаше шанс да догони топката.

29'
  • Първи шут към вратата на ЦСКА. Осман Балд пробва късмета си с шут от границата на наказателното поле, който обаче безславно излетя в аут.

26'
  • Реферът Драгомир Драганов привика треньора на ЦСКА Стамен Белчев за кратък диалог край тъчлинията. Причина за това бе гневната реакция на специалиста при един фаул в полза на Верея.

22'
  • Играчите на ЦСКА вкупом поискаха дузпа от съдията Драгомир Драганов! Центриране от ъглов удар доведе до разбъркване в пеналта на Верея, при което Чорбаджийски пробва да даде пас. Топката удари ръката на Георги Андонов, който нямаше как да реагира навреме. Реферът реши, че в играта на опитния нападател няма умисъл и не даде сигнал.

18'
  • Чиста ситуация за ЦСКА! Каранга с огромна лекота надбяга отляво Мирослав Енчев и щом стигна до наказателното поле, даде успореден пас за Десподов на другия фланг. Българският национал обаче се замота с овладяването на топката и макар после да си създаде коридор за шут, изпълнението му премина над целта.

11'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА - 1:0! Домакините вкарха с първата си чиста ситуация. Десподов получи отдясно и с тънък пас намери нахлуващия в пеналта Тиаго Родригес. Португалецът пробва шут, като само чукна топката на пътя на Кулма. Последният шутира от точката на дузпата, а притичалият Осман Балде в опита си да изчисти заблуди вратаря си.