• ГОЛ ЗА СЕПТЕМВРИ - 1:5 направи Асен Чандъров от дузпа.

94'
  • КРАЙ НА МАЧА - РАЗГРОМНА ПОБЕДА ЗА СЕПТЕМВРИ ВЪВ ВАРНА С 5:1.

90+5'
  • Дузпа за Септември. Пламен Димов събори Здравко Димитров в пеналта на Черно море.

90+3'
  • Димитър Костадинов смени Борис Галчев в Септември.

86'
  • ГОЛ ЗА СЕПТЕМВРИ - 1:4. Крис Гади оформи своя хеттрик, изпуснат отново от защитата на варненци.

83'
  • Дани Кики смени Мехди Фенуш в тима на Черно море.

80'
  • Удар на Божилов, но право в ръцете на Галев.

76'
  • Мирослав Будинов смени Ишмаел Байду в Септември.

74'
  • Иван Тилев смени Фабиано Алвеш в Септември.

73'
  • Борис Галчев получи жълт картон

71'
  • ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ - 1:3. След центриране от фаул на Георги Илиев Пламен Димов с глава върна един гол.

69'
  • Много добре насочен удар от фаул на Георги Илиев, но Галев изби акробатично.

66'
  • Крис Гади не успя да овладее топката, иначе ставаше почти сигурно 0:4.

61'
  • ГОЛ ЗА СЕПТЕМВРИ - 0:3. Крис Гади се отскубна от защитата на Черно море и вкара втория си гол в мача.

58'
  • Мартин Минчев смени Жоржиньо в Черно море.

57'
  • Септември направи фрапиращ пропуск. Крис Гади пусна успоредно на голлинията, топката не бе застигната от връхлитащия Здравко Димитров.

56'
  • Георги Божилов с добър пробив и лош удар към вратата на Септември.

54'
  • Пламен Димов с жълт картон.

52'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОлУВРЕМЕ.

46'
  • Мариян Огнянов смени Петър Витанов в Черно море.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ - СЕПТЕМВРИ ВОДИ КАТО ГОСТ НА ЧЕРНО МОРЕ С 2:0.

45+2'
  • Опасен удар с глава на Георги Божилов, но топката не намери вратата на Септември.

42'
  • ГОЛ ЗА СЕПТЕМВРИ - 0:2. Младият Здравко Димитров се вклини между трима пасивни черноморски защитници и реализира във вратата на домакините.

41'
  • Фабиано Алвеш получи жълт картон.

40'
  • Чандъров стреля нелошо от границата на пеналта на варненци, но топката мина покрай вратата в аут. 40'
  • Крис Гади при контра за Септември бе в изгодна позиция да отбележи, но Макенджиев парира удара му.

35'
  • Голямо меле в наказателното поле на Септември, но нямаше кой от Черно море да нанесе удар.

34'
  • Жълт картон и за Александър Георгиев от Септември.

26'
  • Жълт картон за Петър Витанов.

24'
  • Жълт картон за Крис Гади.

20'
  • Жоржиньо нахлу в пеналта на Септември, Стоичков с чист шпагат му отне.

16'
  • Опасен диагонален удар на Ндонгала, топката премина над вратата на Септември.

10'
  • Далечен изстрел на Атанас Зехиров изпрати топката право в ръцете на Галев.

9'
  • ГОЛ ЗА СЕПТЕМВРИ - 0:1. Борис Галчев изпълни бързо пряк свободен удар, подаде дълъг пас по крилото към Александър Георгиев, той центрира и Крис Гади с глава откри за гостите.

5'
  • НАЧАЛО НА МАЧА

• Мачът малко закъсня, защото Александър Георгиев има превръзка на ръката и трябваше да бъде превързан отново с бинт в подходящ цвят.

• Стадион: "Тича" (Варна)

Главен съдия: Николай Йорданов

​Срещата може да гледате по DIEMA SPORT и PLAY DIEMA XTRA. Може да слушате на честотите на Дарик радио.

• Рефер: Николай Йорданов
    Излъчва: Darik radio, Darik radio, Diema Sport