0 : 1

• 90+6’ Конър Хендерсън
  • Край на мача!

90+6'
  • Уникален гол за Пирин! Конър Хендерсън бележи от прекия свободен удар. Ангичанинът стреля изключително прецизно, пращайки топката в напречната греда, след рикошета обаче, коженото кълбо тупна зад голлинията!

90+6'
  • Прекрасна възможност за Пирин. ради Кирилов е фаулиран пред наказателното поле на Черно море.

90+4'
  • Цолев заменя Димитър Благов за Пирин.

90+3'
  • Три минути добавено време.

90+1'
  • Изстрел на Георги Илиев от прекия свободен удар, топката спира в стената.

90'
  • Жълт картон за Антон Костадинов, който фаулира Александър Цветков.

90'
  • Минчев заменя Атанас Зехиров.

88'
  • Николай Минков заменя Мариян Огнянов за Черно море.

79'
  • Първа смяна за Пирин. Марио Топузов заменя Тодор Паланков.

76'
  • Поредна възможност за домакините! Георги Илиев свали топката към Мариян Огнянов, който стреля незабавно, но неточно покрай вратата.

72'
  • Великолепен шанс за Черно море. Атанас Зехиров получи на левия фланг, финтира Сандев в наказателното поле и стреля по диагонала, но топката премина на сантиметри от левия страничен стълб на вратата.

70'
  • Нова възможност за домакините и отново Георги Илиев. Халфът на домакините овладява перфектно топката в наказателното поле и въпреки че бе с гръб към вратата, пробва удар, пращайки топката покрай десния страничен стълб.

62'
  • Страхотен шанс за Черно море! Георги Илиев стреля от прекрасна позиция, но Стилиян Николов успява да изчисти на сантиметри от голлинията!

60'
  • Опасен удар на Тодор Траянов по диагонала, топката профучава покрай вратата на Дюлгеров.

59'
  • Жълт картон за Тодор Паланков.

58'
  • Ъглов удар в полза на Пирин.

57'
  • След втори пореден корнер пред вратата на Пирин и последвалото разбъркване, Георги Илиев стреля от въздуха, но праща топката над вратата.

54'
  • Първи удар в очертанията на вратата! Антон Огнянов стреля по диагонала, но след лек рикошет, Благой Макенджиев блонжира и избива в корнер.

52'
  • Начало на втората част.

45+2'
  • 45+2'
  • Край на първото полувреме.

45+2'
  • Центриране към Сукуна в наказателното поле, но нападателят на домакините не успява да насочи топката към вратата. Вместо това тя рикошира в тяло на бранител и излиза а ъглов удар.

44'
  • Грешка при изнасянето на топката от страна на Пирин, от която се възползва Атанас Зехиров, но ударът му е пресечен.

37'
  • Първа по интересна ситуация пред вратата на Черно море. Гостите се опитват да застрашат младия страж Иван Дюлгеров след центриране от фаул, но Сукуп е над всички и чисти топката.

30'
  • Стилиян Николов получава жълт картон за задържане на противник в центъра на терена.

27'
  • Скучни първи 20 минути на стадион "Тича". До този момент в мача, двата тима не са създали нито едно чисто положение за гол.

20'
  • Принудителна смяна в тима на Черно море. Стефан Станчев заменя контузения Старокин.

15'
  • Полузащитникът на Черно море Орлин Старокин получава травма и най-вероятно ще бъде заменен принудително. Стефан Станчев започва да загрява край станичната линия.

15'
  • Центриране в наказателното поле на Пирин, но Амаду Сукуна извършва нарушение.

12'
  • ФАКТ:Отборът на Черно море търси първата си домакинска победа от четири месеца насам. За последно тимът от "Тича" се наложи над Дунав Русе.

• Корнер в полза на домакините, който обаче не носи опасност за гостите.