• 13’ Цветелин Чунчуков
  • 46’ Галин Иванов
  • Край на мача

90+5'
  • Георги Божилов падна в наказателното поле на Славия и имаше претенции, че е задържан, но реферът не отсъди нищо в ситуацията.

90+4'
  • Милчо Ангелов тръгна в атака, но е спрян. Нарушение на Хасани не бе отсъдено, защото реферът Чинков прецени, че той първо играе с топката.

90+4'
  • Удар на Галин Иванов, след който следва корнер за Славия.

90+2'
  • Четири минути добавено време.

• Трета смяна в състава на Славия. Чунчуков е заменен от Милчо Ангелов.

88'
  • Атака за Славия. Топката бе насочена към Чунчуков, който не успя да овладее.

87'
  • Атака за Черно море, но "белите" се справят добре в защита.

86'
  • Изстрел на Георги Илиев в атака за Черно море. Петков улови топката.

81'
  • Нова смяна и в тима на Славия. Йомов е заменен от Владислав Узунов.

80'
  • Жълт тартон за Момчил Цветанов от Славия.

78'
  • Трета смяна за Черно море. Минчев е заменен от Мехди Фенуш.

77'
  • Удар на Мартин Минчев, но право в ръцете на Георги Петков.

76'
  • Втори жълт картон за Василев след нарушение срещу Андреа Христов и той получава червен картон. Черно море остава с 10 човека.

73'
  • Шанс за Черно море! Топката стигна до Ради Василев, който загуби баланс и не успя да стреля от чиста позиция.

73'
  • Изстрел на Галин Иванов от статично положение. Благой Макенджиев улови топката без проблеми.

72'
  • Смяна в състава на Славия. Момчил Цветанов влиза на мястото на Ашковски.

66'
  • Атака за Черно море, която води до корнер за варненци.

66'
  • Втора смяна в тима на Черно море. Кики е заменен от Георги Божилов.

64'
  • Жълт картон за Илиас Хасани от Черно море.

64'
  • Страхотно изпълнение на Димитър Велковски от статично положение. Макенджиев отклони топката, която се отби в гредата и не влезе във вратата.

63'
  • Смяна в състава на Черно море. Георги Илиев замени Витанов.

61'
  • Жълт картон за Галин Иванов от Славия за нарушение срещу Мартин Минчев.

60'
  • Атака за Черно море приключва с удар на Дани Кики, но в обсега на Георги Петков и вратарят се справи.

59'
  • Контраатака за Славия. Йомов обаче бе спрян от Петър Витанов.

54'
  • Жълт картон за Андреа Христов от Славия за нарушение срещу Дани Кики.

54'
  • Атака за Черно море. Подаване на Кононго е блокирано.

53'
  • Изстрел на Дани Кики над гредата.

51'
  • Мартин Минчев е фаулиран от Александър Александров. Панайотов опита да изпълни бързо, но бе спрян и предупреден от главния рефер.

50'
  • ГОЛ за Славия! Галин Иванов даде преднина от 2:1 за Славия. Той бе намерен чудесно от Георги Йомов, който записва втора асистенция.

46'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+2'
  • Ъглов удар за Черно море. Удар с глава на Енчев. Динов и Георги Петков се сблъскаха и е отсъдено нарушение срещу вратаря на Славия.

45+1'
  • Изстрел на Радослав Василев към вратата на Славия след хубава комбинация с Мартин Минчев. Василев обаче бе неточен.

44'
  • Атака за Славия. Удар на Янис Карабельов бе блокиран от бранител на варненци.

43'
  • Ндонгала е фаулиран от Янис Карабельов и това предизвика изблик на нерви между Илиас Хасани и Георги Йомов.

41'
  • ГОЛ за Черно море! Мартин Минчев реализира за Черно море и варненци изравниха за 1:1. Минчев бе добре пласиран и засече центриране от Юго Кононго.

38'
  • Ъглов удар за Черно море. Васил Панайотов центрира, но топката е избита от Георги Петков.

37'
  • Дълъг пас на Панайотов към Ндонгала, но имаше игра с ръка на фугболиста на Черно море и атаката на домакините приключва.

36'
  • Васил Панайотов изпълни статичното положение, а топката е избита от Галин Иванов.

32'
  • Нарушение срещу Мартин Минчев при атака за Черно море. Чинков обаче не даде жълт картон на Андреа Христов.

32'
  • Жълт картон за Ради Василев от Черно море за нарушение срещу Ашковски.

31'
  • Атака за Славия. Центриране на Ашковски, а топката е избита от Кононго.

29'
  • Атака за Черно море. Георги Петков изби, топката стигна до Ндонгала, но без да се стигне до сериозна опасност за вратаря на "белите".

28'
  • Илиас Хасани фаулира Чунчуков. Възможност пред Славчо Шоколаров. Той прати топката над вратата на варненци.

26'
  • Атака за Черно море приключва след като е отсъдена засада на Васил Панайотов.

25'
  • След корнера за Славия се стигна до удар на Милен Гамаков, който стреля високо над вратата на Черно море.

22'
  • Пряк свободен удар за нарушение на Панайотов срещу Чунчуков. Галин Иванов изпълни, топката се отби в стената и излезе в корнер.

21'
  • Нов корнер за домакините. Последва късо изпълнение, Дани Кики се подхлъзна, Йомов отне и подхвана контраатака.

20'
  • Корнер за Черно море. След центрирането топката е избита от Славчо Шоколаров.

19'
  • Жълт картон за Милен Гамаков от Славия за грубо нарушение срещу Аристоте Ндонгала.

14'
  • ГОЛ за Славия! Цветелин Чунчуков се разписа с хубав удар към вратата на варненци. Йомов намери отлично Чунчуков и той се разписа за 1:0 за гостите.

13'
  • Удар на Шоколаров в атака за Славия, но без да затрудни Благой Макенджиев.

13'
  • Ндонгала центрира обещаващо към наказателното поле на Славия, но защитата на гостите се справи.

11'
  • Дълго подаване към Мартин Минчев в атака за Черно море, но подаването на Илиас Хасани бе твърде силно.

10'
  • Георги Йомов пресече пас и тръгна в атака за Славия, но не успя да овладее добре топката.

9'
  • "Белите" връщат топката към вратаря Георги Петков.

8'
  • Отново варненци владеят. Дани Кики опита удар към вратата на гостите, но бе неточен.