• Корнер за Черно море. След центрирането нямаше проблеми за Христо Иванов.

90+2'
  • Добавеното време е 3 минути

90'
  • Корнер за Черно море, след ситуацията не се стигна до нищо интересно пред вратата на Етър.

90'
  • Смяна и в Черно море. На мястото на Зехиров, влиза Минков

89'
  • Кямил заменя Иван Стоянов в Етър

88'
  • От Етър поискаха дузпа за задържане на Румен Руменов от Илиас Хасани, но съдията не отсъди дузпа

85'
  • Удар на Зехиров в аут

81'
  • Смяна в Етър. Самб Бадара излиза, влиза Иван Петков

79'
  • Корнер за Етър, след изпълнението последва неточен удар на Иван Стоянов.

75'
  • Зехиров центрира от дясното крило към наказателното поле на гостите, но не се получи някаква опасност пред Иванов.

72'
  • Корнер за домакините от Черно море, след изпълнението нямаше опасност за Иванов.

71'
  • Първа смяна в Етър. Почански заменя Вълчанов.

69'
  • Нова смяна в Черно море. Огнянов замени Божилов.

63'
  • Корнер за Черно море, след късото изпълнение атакакуващите футболисти на Черно море не съумяха да се справят с положението.

61'
  • Смяна в състава на Черно море. На мястото на Чунчуков влезе Кузма

57'
  • Сърмов опита далечен удар, но кълбото не намери целта.

56'
  • Корнер за Етър. Центрирането е към близката греда, но бранителите на домакините се справиха със ситуацията.

55'
  • Боровик отчая Бадара при атака за Етър

52'
  • Умена намеса на Христо Иванов при едно балонно центриране в наказателното поле на Етър.

51'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+1'
  • Чунчуков не успя да овладее добре топката в наказателното поле на Етър и беше изпреварен от бранител на гостите

45'
  • Пряк свободен удар за Черно море, но след изпълнението на Георги Илиев вратарят улови кълбото.

40'
  • Бадара с неточен удар към вратата на Боровик

39'
  • Иван Стоянов центрира от пряк свободен удар в наказателното поле на Черно море, но не сполучи да намери добре съотборник и атаката пропадна.

28'
  • Удар от дистанция на Цветков, неточен

27'
  • Георги Илиев получи добре кълбото в наказателното поле на Етър на точката на дузпата, но не успя да нанесе хубав удар, а вратарят Иванов я улови без проблеми.

25'
  • Чунчуков пробва пас към Костадинов в наказателното поле на Етър, но там бранител на гостите се справи.

24'
  • Корнер за Етър, Стоянов центрира в наказателното поле, но атаката на "виолетовите" завърши безславно.