• 81’ Мартин Тошев
  • 90+4’ Крис Гади
  • Край на мача, Септември победи с 4:1.

90+5'
  • Крис Гади прави 4:1 след поредната контра. Той беше изведен зад защитата, промъкна се и стреля неспасяемо за вратаря.

90+4'
  • Янко Георгиев получи жълт картон за бавене на играта.

90+3'
  • Жълт картон и за Антони Иванов.

90+1'
  • Много тежка травма за Богомил Дяков. Той извади рамото си и напусна терена.

90'
  • Николай Митов е изгонен за реакцията си след третия гол на тима му.

83'
  • Всичко свърши. Крис Гади проби до аутлинията и свърна във вратарското поле за непокрития Мартин Тошев и той прониза мрежата за трети път.

81'
  • Борис Галчев получи жълт картон за грубо влизане в краката на Мартин Костадинов.

78'
  • Орлин Старокин посече Борис Галчев изключително грубо и беше за червен картон, но получи само жълт.

75'
  • Последна смяна за Септември, влиза Антони Иванов на мястото на Владислав Романов.

74'
  • Поредна съдийска грешка във вреда на Черно море. Георги Илиев изведе Николай Минков сам срещу вратаря, но реферът показа засада. А повторенията показаха, че такава няма.

73'
  • Отменен гол на Черно море. Мартин Костадинов получи една топка и центрира в наказателното поле, където Георги Божилов вкара. Но реферите прецениха, че Костадинов е бил в засада при получаването на топката. Повторенията показаха, че това е много спорно.

72'
  • Нова смяна в Септември, излезе контузеният Румен Трифонов, влезе Стоян Предев.

70'
  • Първа смяна в Септември. Излезе Георги Стоичков, влезе Даниел Георгиев.

67'
  • Георги Илиев намали резултата. След поредица нескопосани изчиствания в наказателното поле на Септември топката стигна до ветерана и той най-после опъна мрежата зад Янко Георгиев.

64'
  • Мартин Тошев изпусна да сложи точка на спора, след като от близка дистанция стреля над вратата след пас от Крис Гади.

64'
  • Пореден уникален пропуск на Марек Кузма. Орлин Старокин изведе словака сам срещу вратаря и първо той стреля слабо и вратарят изби. При добавката ударът му мина встрани от вратата и контузи Янко Георгиев.

60'
  • Нов невероятен пропуск на Черно море и Марек Кузма. Той се озова сам срещу Янко Георгиев след пас с гърди от Георги Илиев, но не успя да стреля добре и топката беше хваната от вратаря.

59'
  • Борис Галчев прави 2:0! Бившият капитан на ЦСКА стреля перфектно от прекия свободен удар пред наказателното поле и не остави шансове на Михайлов.

56'
  • Директен червен картон за Илиас Хасани за задържане срещу Мартин Тошев, който се откъсваше на чиста голова позиция.

54'
  • Много хубава възможност за Крис Гади да удвои. Но той се оказа в засада, а и ударът му беше избит от вратаря на Черно море.

53'
  • Втора смяна за Черно море, излезе Атанас Зехиров, влезе Николай Минков.

46'
  • Начало на втората част на мача.

46'
  • Край на първата част на мача. Септември изненадващо води с 1:0.

45+2'
  • Опасно центриране в наказателното поле на Септември, но защитата в последния момент изчисти.

45+2'
  • Две минути продължение на първото полувреме.

45'
  • Жълт картон и за Крис Гади от Септември.

43'
  • Нова невероятна възможност за Черно море. Марек Кузма свали с гърди за Алексндър Цветков пред наказателното поле и той от воле стреля много опасно, но вратарят изби.

40'
  • Хубава контра за Септември, но пасът на Борис Галчев зад защитата се оказа твърде дълъг за Мартин Тошев.

36'
  • Жълт картон за Георги Илиев за груб фаул срещу Владислав Романов.

31'
  • Нов страхотен пропуск на Марек Кузма. Пак Сукуп проби по десния фланг и го намери в наказателното поле, но словакът стреля пак над вратата.

29'
  • Нов шанс за Септември. Романов навърза защитата на противника и намери Галчев на стрелкова позиция, но неговият удар мина на сантиметри встрани от вратата.

27'
  • Обещаваща контра за Септември, но тя бе тотално провалена от Мартин Тошев, който прецени да стреля от 30 метра, вместо да подаде.

26'
  • Удар от дистанция на Орлин Старокин, но далеч от вратата.

24'
  • Първа смяна в мача. Излиза Мариян Огнянов заради травма, влиза Георги Божилов, който пък се връща след контузия.

23'
  • Страхотен шанс за Черно море. Траян Траянов сбърка и свали топката за Марек Кузма. Словакът не се забави и стреля мощно, но над вратата.

22'
  • Страхотен шанс за Септември да изравни. Ондрей Сукуп центрира от десния фланг и намери Марек Кузма, който стреля с глава от точката на дузпата, но Янко Георгиев изби влизащата под гредата му топка.

16'
  • Ондрей Сукуп повали Владислав Романов при спряла игра, след като му подложи тялото си. Реферите не видяха ситуацията и му спестиха по-сериозни главоболия.

11'
  • Мартин Тошев открива резултата за Септември. Вратарят на Черно море направи невероятна грешка, след като тръгна да пресича ненужно едно подаване към Крис Гади и се подхлъзна, а французинът го изпревари и даде към Тошев, който на празна врата се разписа за 1:0.

6'
  • Хубава атака за Черно море, Румен Трифонов сгафи в защита, но варненци така и не успяха да стигнат до изгодна позиция за стрелба.