• Борислав Цонев е заменен от Марко Адамович.

80'
  • Охене бе добре изведен сам срещу Гргич, но ударът му по диагонал бе неточен и излезе в аут.

66'
  • Играч на Етър стреля отдясно по атаката пред наказателното поле. Топката се отби в прилепената към тялото на Иван Иванов ръка. Съдията даде знак играта да продължи.

62'
  • Първа смяна за състава воден от Красимир Балъков. Ерик Почански заменя Мане.

62'
  • Педро Еуженио бе добре изведен, но атаката бе спярана зарадаи засада. Играчът на заралии изрази претенции за коректността на решението на страничния рефер.

59'
  • Фаул за Берое отляво по атаката от добра позиция. Еуженио центрира, но топката бе изчистена.

59'
  • Първа смяна в мача. Рубен Бригидо заменя Рубен Бригидо.

56'
  • Райнов не можа да изведе добре Мартин Камбуров и така иначе обещаващата атака на старозагорци бе преустановена.

55'
  • Прекрасно положение за Берое и много силно спасяване на Гргич. Боби Цонев пусна към Карачанаков, който центрира, стражът изби, последва добавка с глава на Камбуров и нова отлична намеса на вратаря.

49'
  • Начало на второ полувреме

46'
  • Край на първо полувреме

45+2'
  • Берое прави пълен обрат срещу Етър - 2:1.Мартин Камбуров свали с глава топката на Педро Еуженио. Той с левия крак си спря много прецизно в дъгата на пеналта и с мощен изстрел по земя направи 2:1.

45+1'
  • Чудесно взаимодействие между Антон Карачанаков и Мартин Райнов. Последният стреля от дистанция, но топката мина на сантиметри покрай левия стълб.

38'
  • Фаул за Берое. След центрирането Камбуров игра с топката с глава, след това кълбото попадна в краката на Еуженио, който шутира мощно, но последва изчистване в корнер. След изпълнението на ъгловия удар, Гргич блесна с впечатляващо спасяване.

36'
  • Жълт картон за Венци Василев след фаул срещу Милен Желев.

35'
  • Берое изравнява резултата на Етър - 1:1. След изпълнение на фаул отляво по атаката, Педро Еуженио центрира към далечната греда, където чакаше Иван Бандаловски. Бранителят бе оставен непокрит и с глава чукна отклони точно за равенството.

28'
  • Страхотна грешка в беройските редици. Перниш разигра с Карлос Охене, който му върна, но в този момент изскочи Самб Бадара, който открадна топката и като по чудо не наниза втори гол.

26'
  • При ответната атака Батрович получи много находчив пас, но Перниш отрази.

25'
  • Мартин Камбуров бе добре изведен, но бе маркирана засада. Останаха съмнения в коректността на съдийското решение.

25'
  • Фаул за Берое след нарушение на Венци Василев в краката на Мартин Райнов.След изпълнението топката бе изчистена.

21'
  • Първият жълт картон в мача е факт. Получава го Самб Бадара за нарушение срещу Карлос Охене.

16'
  • Шанс за Берое след атака отдясно. Мартин Камбуров обаче бе добре затворен от отбраната на гостите.

15'
  • Етър поведе на Берое - 1:0. След центриране от корнер отдясно по атаката на Димо Атанасов, топката бе насочена на първа греда, където Венцислав Василев отклони с глава, след това Милен Желев не успя да покрие Георги Сърмов и така капитанът на "болярите" с десния крак успя да насочи неспасяемо топката в мрежата на Перниш.

12'
  • Срещата започна с минута мълчание в памет на внезапно починалите Павел Панов и Георги Марков. Светла им памет!

• Леони получи превъзходен пас отляво, спря добре и без да се бави стреля. Той насочи топката в долния десен ъгъл на Денис Гргич, но той реагира мигновено и улови.