• Страхотен шанс за Левски! Габриел Обертан намери Холмар Ейолфсон в наказателното поле, но ударът му мина с малко в аут.

• Нов шут на Кабрал от дистанция и пак Перниш изби.

• Втора смяна за Левски, излезе Серджиу Буш, влезе Жуниор Мапуку.

82'
  • Удар на Серджиу Буш от около 30-ина метра, но твърде слаб и Перниш улови.

81'
  • Мощен шут на Мартин Райнов от около 22-23 метра, но Митрев се разпъна и с една ръка изби в корнер.

79'
  • Хубава продължителна атака на Левски, топката стигна до Жерсон Кабрал, който стреля от границата на наказателното поле, но топката мина на сантиметри в аут.

74'
  • Страхотен шанс за Берое. Мартин Камбуров беше изпуснат в наказателното поле и стреля опасно в долния ляв ъгъл, но Митрев изби.

72'
  • Смяна за Берое. Излиза Антон Карачанаков, влиза Драгош Фирцулеску.

70'
  • Страхотен шанс за Левски! Жерсон Кабрал с мощна тупалка от границата на наказателното поле, но Перниш изби. При добавката и Роман Прохазка би силно, но пак вратарят се намеси.

67'
  • Милен Желев получава жълт картон за задържане срещу Роман Прохазка.

64'
  • Първа смяна и за Левски. Излиза Антонио Вутов, влиза Жерсон Кабрал.

62'
  • Опасен пробив на Антонио Вутов, но пасът му към Габриел Обертан беше пресечен от защитник в последния момент.

61'
  • Камен Хаджиев брутално просна Вутов на земята с мощен шут с коляно в хълбока. Но реферът Стоянов дори не даде фаул. Две минути лекарите оказваха помощ на играча на Левски.

55'
  • Най-чистият шанс след почивката. Центриране в наказателното поле на Левски от Еуженио, топката стигна до Камбуров и той стреля, но слабо и Митрев улови.

54'
  • Иван Иванов се пробва като нападател, но ударът му от 20 метра мина високо над вратата... и стадиона...

53'
  • Опасна атака на Берое, Карачанаков центрира във вратарското поле за Камбуров, но Прохазка изби в нов корнер.

52'
  • Опасно подаване към Антон Карачанаков, ударът му се удари в Горанов и топката излезе в корнер.

51'
  • Осми корнер за Левски и отново нищо опасно пред вратата на Берое.

50'
  • Пресилен жълт картон за Милош Цветкович за фаул срещу Педро Еуженио. Сърбинът игра с топката, но Ивайло Стоянов му показа жълт картон.

47'
  • Първа смяна в мача. Излиза капитанът на Берое Веселин Пенев, влиза Камен Хаджиев.

46'
  • Начало на втората част на мача.

46'
  • Край на първата част на мача!

45'
  • Най-чистата възможност до момента в мача. Карлос Охене намери перфектно Мартин Камбуров във вратарското поле, но ветеранът стреля над вратата.

43'
  • Опасно центриране на Жорди Гомес от корнер в наказателното поле, но Иван Иванов изчисти в корнер.

42'
  • Страхотен шанс за Левски в ответната атака. Жорди Гомес стреля от над 20 метра почти от воле, но Перниш изби с две ръце.

38'
  • Първи точен удар за Берое в мача. След едно заучено изпълнение на корнер последва удар с глава на Мартин Райнов, но Митрев улови.

37'
  • Иван Горанов нахлу в наказателното поле на Берое и топката беше изчистена в тъч. От него той беше намерен в наказателното поле, но стреля твърде слабо и Перниш улови.

32'
  • Педро Еуженио също получава жълт картон, защото избута Прохазка.

29'
  • Роман Прохазка получава жълт картон за задържане на Еуженио в половината на Берое.

28'
  • Най-сериозната възможност в мача! След пас на Антонио Вутов последва удар на Васил Панайотов от наказателното поле, но Перниш изби. При добавката Буш би силно, но защитник изби в корнер.

26'
  • Продължителна атака на Берое завърши с подаване към Педро Еуженио пред наказателното поле. Той пробва техничен удар, но топката мина високо над вратата.

24'
  • Страхотна възможност за Берое. Педро Еуженио се измъкна от защитата на Левски и излезе сам срещу Митрев и пробва да го изхвърли. Ударът на португалеца обаче беше отчайващ.

18'
  • Хубава продължителна атака на Левски, на три пъти имаше центрирания в наказателното поле, но защитата на Берое се справи и атаката приключи.

17'
  • Първи удар в очертанията на вратата и за Левски. Жорди Гомес стреля слабо от 30 метра от пряк свободен удар, но без проблем Душан Перниш улови.

13'
  • Първа опасност в мача! Антон Карачанаков би от пряк свободен удар от около 20 метра, но топката лети далеч встрани от вратата.

9'
  • Жълт картон за Серджиу Буш за нарушение срещу Антон Карачанаков пред наказателното поле.

8'
  • Берое поиска дузпа! Мартин Камбуров падна на земята след едно единоборство с Антонио Вутов, но ветеранът се свлече твърде леко. Реферът прецени, че дузпа не трябва да има.

6'
  • Добра атака на Левски, минала през Габриел Обертан, който вместо да стреля, реши да подава на Антонио Вутов. Центрирането на юношата на Левски беше твърде слабо и неточно.

5'
  • Опасно центриране на Жорди Гомес от ъгловия удар, но защитата на Берое се справи и изби.