• 50’ Мартин Камбуров
  • 59’ Мирослав Будинов
  • КРАЙ НА МАЧА

90+4'
  • 3 минути добавено време на мача.

• Последна смяна в Берое - младият Костадин Пеев заменя Серджиу Негруц.

89'
  • Нов шанс пред Матеус Леони! Бразилецът комбинира страхотно на скорост с Марко Адамович, който го изведе на 7-8 метра по диагонал спрямо вратата. Тук обаче си пролича, че Леони номинално е бранител, тъй като стреля силно встрани покрай близката греда.

89'
  • Последна смяна в Дунав - Васил Шопов напусна игра, вместо него Юлиян Ненов.

88'
  • Какъв пропуск на Леони! Левият бек можеше да вкара уникален гол. Педро Еуженио извади топката към него, а Леони моментално шутира фалцово от 20-ина метра. Конов нямаше какво да стори, но за негова радост кълбото почти облиза гредата, докато прелиташе в аут.

80'
  • Втора смяна в Берое - Антон Карачанаков зае мястото на Драгош Фирцулеску.

69'
  • Първа смяна в Берое - Марко Адамович зае мястото на Боби Цонев.

67'
  • Втора смяна в Дунав - Мирослав Будинов напусна игра, вместо него Бранимир Костадинов.

66'
  • ГОЛ ЗА ДУНАВ - 1:1! Будинов изравни за "драконите". Васил Шопов блесна с чудесен извеждащ пас вляво, който изведе Бирсент Карагарен почти сам срещу вратаря. Крилото шутира силно към близкия ъгъл, а топката срещна първо едната, а после и другата странична греда, преди Будинов да я бутне зад голлинията.

59'
  • ГОЛ ЗА БЕРОЕ - 1:0! Камбуров откри резултата след ужасяваща грешка в защитата на Дунав. Матеус Леони напредна отляво по атаката и излезе на позиция за центриране. Бразилецът наглед го стори твърде слабо, но Тейнур Марем увисна много сериозно при опита си да изчисти с шпагат. Голов хищник като Камбуров веднага съзря възможността и реагира най-бързо, за да отбележи.

50'
  • Камбуров прати топката във вратата, но голът за Берое бе отменен напълно коректно. Милен Желев центрира от фаул отдясно по атаката, като потърси пространството при близката греда. Там Иван Иванов и Леони направиха опит да отиграят, преди Камбуров да отбележи. Самият нападател не бе в засада,но същото не важеже за Иванов и Леони, които при всички положения влияеха върху играта.

48'
  • Дунав прави смяна на почивката и тя е изцяло принудителна. Очевидно ударът, който вратарят Станислав Антонов получи в края на първото полувреме е бил много по-сериозен. Стражът напусна игра, а вместо него срещата ще довърши Александър Конов.

46'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ. Отборът на Дунав поднови играта от центъра.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ.

45+2'
  • Неприятен и болезнен сблъсък между Мартин Камбуров и вратаря на Дунав Станислав Антонов. Стражът на гостите пострада доста по-лошо, но засега продължава.

45'
  • Хубав шут на Бирсент Карагарен с десния крак от дъгата, никакъв проблем за Перниш, който направи една крачка и улови.

45'
  • Още една ситуация в полза на Дунав, макар и не чак толкова опасна. Диян Димов опита да нанесе нещо като воле от границата на пеналта, а Васил Шопов отклони слабия изстрел с глава. Без проблеми за вратаря Перниш, който улови.

30'
  • Пореден пропуск за Дунав! Божидар Васев завъртя топката от ъглов удар, а на първа греда Камен Хаджиев закъсня да покрие Петър Патев. Крайният защитник на гостите се извиси хубаво и стреля с глава към далечния ъгъл, ала малко точност не му стигна, за да порази целта.

19'
  • Нов шанс пред Дунав и отново Божидар Васев! Крилото се отскубна отляво по аката и когато видя, че няма с кого да комбинира в наказателното поле, от остър ъгъл шутира по диагонала към вратата на Перниш. Вратарят на Берое първо блокира, а сетне и улови.

12'
  • Греда за Дунав! Макар Берое да е отборът, който натиска по-усилено, Дунав стигна до първата чиста възможност. Диян Димов спечели топката около централния кръг в половината на Берое, а тя стигна до Божидар Васев встрани от дъгата. Фланговият футболист стреля технично с левачката, а кълбото мина покрай Перниш и срещна основата на десния стълб.