Българският национал Здравко Димитров игра ключова роля в успеха на Бодрумспор, който победи Адана Демирспор с 3:1 в мач от 7-ия кръг на турската Суперлига.

Димитров асистира на Георги Пушкаш в 13-ата минута, което доведе до откриване на резултата. Румънецът преодоля вратаря на гостите, Ведат Каракуш, и вкара за 1:0. В началото на втората част Таулант Сефери удвои аванса на Бодрумспор, но Адана Демирспор успя да се върне в играта с гол на Андрю Гравийон в 60-ата минута.

В 78-ата минута Димитров получи жълт картон, а две минути по-късно отборът му пропусна дузпа, след като Сефери не успя да се разпише. Въпреки това, Бодрум успя да осигури победата, когато Пушкаш вкара третия гол в 83-ата минута.

След този успех Здравко Димитров и съотборниците му събраха 9 точки, изравнявайки се с Гьозтепе на 7-ата позиция в класирането. Адана Демирспор остава последен с едва точка в актива си. Димитров игра до 86-ата минута, демонстрирайки стабилна форма на терена.