Газиентепспор победи с минималното 1:0 Касъмпаша в мача от 18-ия кръг в турската Суперлига. Титуляр за гостите на стадион “Реджеп Тайип Ердоган” започна Ивелин Попов, като участва в атаката, от която падна единственото попадение в двубоя. Нападателят остана на терена през всичките 90 минути.

За домакините, сред стартовите единайсет попадна Георги Сърмов, а в 65-та минута на терена се появи и Николай Димитров. И двамата останаха в игра до края на срещата, но не успяха да помогнат на своя тим да избегне поражението.

Единственото попадение в мача падна в 38-та минута, когато след изпълнение на тъч Попов отклони с глава към Исмаел Соса, който разпиля защитата на домакините и вкара 1:0.

След поредното поражение, Касъмпаша продължава да е закотвен на последното място с актив от 8 точки. Газиентепспор пък е 6-ти с 27 точки.