Българският нападател Димитър Рангелов игра пълни 90 минути за Люцерн, но тимът му претърпя поражение с 0:3 на собствен терен от Сион в мач от 3-ия кръг на Суперлигата. Бившият капитан на Славия беше доста активен през цялото време, но гостите показаха голяма ефективност.

Националът на алпийската страна Ксавие Маргера откри резултата за Сион в 29-та минута, а в добавеното време те добавиха още два гола чрез Серей Дие и Кайл Лафърти. Дие се появи на терена 9 минути по-рано на мястото на италианския  ветеран Дженаро Гатузо.

Рангелов изработи жълт картон за директния си пазач Динсдаг в 18-ата минута, а в 69-ата се включи по дясното крило и центрира прекрасно, но Дарио Лескано не успя да се добере до топката. В 73-ата и в 86-ата минута Рангелов опита да вкара от свободни удари, но и в двата случая топката не намери целта.

Сион, който миналата година прекара в съдебни битки с УЕФА, оглави класирането с 9 точки от три мача. Следва Санкт Гален със 7, а Люцерн е на 8-о място с 2 точки.