Лионел Меси се завърна в игра за Интер Маями срещу Синсинати. "Чаплите обаче загубиха с 0:1 и . Тази загуба слага край на надеждите на Интер Маями за плейофите , въпреки че остават два мача преди края на редовния сезон.
Публиката полудя след влизането на Меси в игра през втората част, но дори това не помогна за да бъде избегнато поражението.
ФК Синсинати имаше проблеми през голяма част от първото полувреме. Интер Маями контролираше притежанието и имаше няколко удара, един от които в гредата.

Мениджърът на гостите -  Пат Нунан, каза, че клубът трябвало да заиграе с повече смелост след необичайно лошо първо полувреме.

Силната игра на вратаря на Интер Маями - Дрейк Календър, на 26-ия му рожден ден  спаси Интер Маями в началото второто полувреме.

Все пак Синсинати поведе чрез  Алваро Бареал в 78-ата минута, което се оказа достатъчно за да донесе трите точки на тима си.

Победата  е 20-та в лигата за Синсинати, а те остават еднолични лидери и най-добре представящия се отбор в първенството на САЩ.