Кристиано Роналдо продължава ярко да блести в Саудитска Арабия. Неговият Ал-Насър разгроми с 5:1 Ал Хазем. Това бе трети успех в 5 мача за тима на португалеца и с 9 точки те заемат шеста позиция.

До почивката Ал-Насър поведе с два гола. Първо Роналдо асистира на Гариб, а в добавеното време Абдула Ал Хаибари удвои.

През втората част Мохамед Бодамоси върна едно попадение за Ал Хазем, но това само разяри Роналдо и компания.

Страхотна отборна атака остави Кристиано зад гърба на защитата и той без капка егоизъм подаде на Отавио, който на празна врата нямаше как да пропусне.

След двете асистенции дойде ред и за гол на сметката на Роналдо. Оставен фронтално срещу вратата, суперзвездата нямаше как да не се разпише.

12 минути преди края Садио Мане оформи крайния резултат с пето попадение.

Следващата среща на звездната селекция на Ал-Насър е срещу Ал Раед.