Ал Насър прекъсна своята победна серия от 7 мача след драматично 3:3 като гост на Ал Холуд в среща от Саудитската Професионална Лига. Българският съдия Георги Кабаков ръководи мача, като показа четири жълти картона и отсъди дузпа.

Домакините поведоха още в 12-ата минута чрез Майзиан Маолида след асистенция от Джаксън Мулека, но Ал Насър отговори бързо. Аймерик Лапорт изравни само четири минути по-късно, а Талиска реализира за 2:1 в 24-ата минута. В 28-ата Мулека и Маолида обаче отново се оказаха неразгадаем дует за отбраната на Ал Насър, като изравниха за 2:2.

В 71-ата минута Мулека отново се разписа за Ал Холуд, но в последните минути на добавеното време Талиска извоюва равенството с гол от дузпа, като Ал Насър игра без Кристиано Роналдо. След този резултат, Ал Насър остава с 18 точки на третото място, докато Ал Холуд е на 14-а позиция с 6 точки.