Арис постигна изненадваща победа с 1:0 срещу ПАОК в градското дерби от 6-ия кръг на гръцката Супер Лига. Двубоят на стадион „Тумба“ започна с равностойна игра, но гостите успяха да се наложат с единственото попадение на Моло в 63-ата минута, което донесе ценни три точки за Арис.

Първото полувреме завърши без голове, въпреки че и двата отбора имаха своите шансове. ПАОК контролираше топката по-добре, но не успя да намери път към вратата на Арис. Гостите заложиха на компактна игра в защита и бързи контраатаки, които се оказаха успешни във втората част.

Ключовият момент в мача дойде в 63-ата минута, когато Монтоя подаде на Моло, който хладнокръвно завърши атаката и вкара за 0:1. ПАОК опита да реагира след допуснатия гол с включване на българският национал Кирил Десподов, който се надяваше да внесе свежест в атаката на домакините. Въпреки усилията му, ПАОК не успя да преодолее защитата на Арис и резултатът остана непроменен.