Мексико се наложи с 1:0 над Ямайка в мач от група В на Копа Америка. Единственият гол на стадиона в Хюстън вкара Херардо Артеага в 69-ата минута. "Ацтеките" и Венецуела имат по три точки след първите мачове в групата, докато Ямайка и Еквадор са с по нула.

Мексиканците стояха по-добре на терена и създадоха по-чистите положения в мача. През първата част Ромо и Чавес пропуснаха добри шансове за гол.

След почивката Михаил Антонио реализира гол за Ямайка, но след намесата на ВАР беше отсъдена засада.

Постепенно Мексико отново натисна, като удар на Хулиан Киньонес облиза гредата, а след това вратарят отрази удар на Себастиан Хименес.

В 69-ата минута Артеага получи подаване на границата на наказателното поле и със силен удар реализира единственото попадение в срещата.