Мароко победи с 2:1 Бразилия в контролна среща, играна в Танжер. Точни за успеха на "Лъвовете от Атлас" бяха Софиан Буфал в 29-ата минута и Абделхамид Сабири в 79-ата минута. За гостите се разписа Каземиро в 67-ата минута.

Двубоят започна двуостро, като в началото на мача Рони можеше да се разпише, но ударът му мина покрай вратата. Малко след това Хаким Зиеш пусна към Нусаир Мазрауи, но и защитникът на Байерн не намери целта. В 26-ата минута гол на Винисиус беше отменен заради засада.

В 29-ата минута Мароко откри резултата. Софиан Буфал получи топката в наказателното поле, обърна се и с удар по земя намери вратата за 1:0.

В началото на втората част Ясин Буну отрази удар на Родриго. В 67-ата минута обаче вратарят на домакините не се намеси при удар от далечна дистанция на Каземиро и резултатът стана 1:1.

В 79-ата минута Мароко стигна до победен гол. Защитата на "селесао" не се намеси добре при центриране в наказателното поле. След рикошет топката се озова в Сабири, а той не сбърка за 2:1.