Интер Маями победи с 3:1 Нешвил в мач от 1/8-финалите на Шампионската купа на КОНКАКАФ. Първата среща завърши наравно 2:2, след като Луис Суарес изравни с последния удар по топката. Това означава, че Интер Маями се класира на четвъртфиналите, където ще се изправи срещу победителя от Монтерей - Синсинати.

В реванша суперзвездата Лионел Меси се отчете с гол и асистенция, а Луис Суарес също се записа сред голмайсторите.

21 снимки

Именно уругваецът отбеляза първото попадение в срещата в 8-ата минута, след като получи страхотен извеждащ пас от Меси.

В средата на първото полувреме аржентинецът влезе в ролята на голмайстор и удвои преднината на "чаплите".

В 50-ата минута Лионел Меси бе заменен от Робърт Тейлър, който 13 минути по-късно съшо вкара.

В добавеното време гостите върнаха едно попадение, което бе дело на бившият футболист на Нотингам - Сам Съридж.