Виктор Осимен записа първия си мач с екипа на Галатасарай при впечатляващата победа с 5:0 над Чайкур Ризеспор. Макар че нигерийският нападател не успя да се разпише, той допринесе значително за успеха, като подаде за втория гол на Абдюлкерим Бардакджъ.

Мартин Минчев остана на пейката за гостите, а на негово място в нападението се изявяваше бившият играч на ЦСКА - София Али Соу.

Осимен бе топло приветстван от феновете на Галатасарай и след мача ги поздрави, като видимо се радваше на атмосферата и си направи селфи пред една от трибуните.

Галатасарай започна ударно с гол на Давинсон Санчес още в 3-ата минута след центриране на Габриел Сара. В средата на първото полувреме Бардакджъ удвои преднината след асистенция от Осимен.

След почивката домакините продължиха да доминират. Сара вкара за 3:0 в 49-ата минута, последван от голове на Дрис Мертенс и Баръш Йълмаз, които оформиха крайния резултат 5:0.