Англия и Белгия завършиха първото полувреме 1:2 на "Уембли" в един от вълнуващите мачове в европейския футбол тази вечер.

Белгия поведе с 1:0 с гол на Тилеманс след грешка при изнасянето на топката от Джордан Пикфорд. Само няколко минути след това Айвън Тоуни изравни за Англия от дузпа с първия си гол за националния отбор. Комбинацията обаче бе започната от Коби Мейно, мина през Белингам, който изведе Тоуни преди да последва нарушението. Малко след като изтече първата половина на полувремето Англия можеше да води в резултата, но Боуен бе в засада. В 36-а минута грешка на Луис Дънк подари топката на Лукаку и той поднесе прекрасно подаване на Тилеманс, който вкара второто си попадение в срещата.

Приятелският мач започна в 21:45 и може да го гледате в пряко предаване по DIEMA SPORT 2, както и онлайн на PLAY DIEMA XTRA. В Gong.bg също очаквайте всичко най-интересно преди, по време и след мача.