Българският национал Живко Миланов ще пропусне мача на АПОЕЛ (Никозия) срещу Атлетик (Билбао) от 1/16-финалите в турнира Лига Европа, съобщават испанските медии.

Старши треньорът на кипърския гранд Томас Кристиансен не може да разчита на опитния български защитник, който има физически проблеми два дни преди втория двубой срещу Атлетик. Атакуващият халф Факундо Бертолио също е с контузия и отпадна от сметките на треньора Кристиансен за мача от Лига Европа.

Двубоят-реванш между АПОЕЛ и Атлетик е в четвъртък вечерта. Първата среща между двата състава завърши с домакинска победа с 3:2 в полза на испанския отбор. Миналия четвъртък Живко Миланов игра 90 минути за АПОЕЛ (Никозия) срещу Атлетик (Билбао). /БТА