Съперникът на ЦСКА в Лига Европа Бешикташ загуби изненадващо с 2:3 от Манисаспор у дома в среща от турския шампионат.

Маниса поведе на Инюню в седмата минута с гол на Айзък Промис, а Бобо изравни в 14-ата, като първото полувреме завърши при 1:1.

Втората част започна лошо за Бешикташ, като в 52-ата гостите вкараха второ попадение на Джими Диксън, а само три минути по-късно Родриго Табата бе изгонен за втори жълт картон.

Манисаспор се възползва по най-добрия начин от численото си превъзходство и поведе с 3:1 в 69-ата минута, когато точен бе Йъгит Гьокоглан.

В 81-ата минута и гостите останаха с десет човека, тъй като Ерен Айдън също бе декориран за втори път в жълто.

Вторият гол за Бешикташ вкара Фабиан Ернст в последната минута за крайната загуба с 2:3 в Истанбул.

Съперникът на ЦСКА в Група L на Лига Европа се свлече до шестото място в турския шампионат с 13 точки от 8 мача и е на 7 точки зад водача Бурсаспор на Димитър Иванков.

Съставът на Бешикташ: Арикан, Ернст, Юзюлмер, Ферари (29’-Запоточни), Финк (63’-Холошко), Табата, Тороман(75’-Байрамоглу), Юсал, Хилберт, Мерт Нобре, Бобо.